У Житомирському національному агроекологічному університеті 17 травня 2019 року відбулося щорічне масштабне свято «День Європи».

Традиційно  захід організував колектив кафедри міжнародних відносин та європейської інтеграції спільно з адміністрацією університету.

 Присутніх привітали ректор у ЖНАЕУ  Олег Скидан та завідувач кафедри міжнародних відносин та європейської інтеграції Тетяна Зінчук.

 Цьогоріч  святкова локація  перемістилася із внутрішнього подвір’я університету на майданчик перед центральним корпусом на бульварі Старому, тож відчути драйв  дійства, зарядитися позитивом та отримати цікаву інформацію про країни ЄС могли усі житомиряни та гості міста. 

Любителів фотографуватися організатори свята порадували класними тематичними фотозонами – у кожного з присутніх  була чудова  нагода оновити фото профілю у соцмережах та поділитися новими яскравими світлинами з хештегом #деньЄвропивЖНАЕУ

Студенти з наставниками підготували концерт – співали, декламували вірші, демонстрували хореографічні таланти і пропонували взяти участь у конкурсах.

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

Корисні посилання