«Єдність у різноманітності» – під таким гаслом 18 травня у Житомирському національному агроекологічному університеті  відзначали День Європи.

Зокрема, у дворі ЖНАЕУ організували фотовиставку, презентацію тематичних плакатів, влаштували  квести, дискусії та концерт. Організувала заходи кафедра міжнародних економічних відносин та європейської інтеграції.

 

Студентів та колектив співробітників Житомирського національного агроекологічного університету з Днем Європи привітала заступник міського голови Вікторія Краснопір, ректор Олег Скидан, завідувач кафедри міжнародних економічних відносин та європейської інтеграції Тетяна Зінчук, інші.

«Приємно, що окрім загальноміських заходів у рамках   Дня Європи, агроуніверситет також має своє свято, – зауважила Вікторія Краснопір. – Те, що я побачила сьогодні – ваш навчальний заклад, ваші здобутки,  ваше прагнення до розвитку, ці посмішки і світлі обличчя, вкотре переконують, що Європа починається з кожного із нас. Ви наближаєте Європу реальними справами у свій дім, у свій університет, місто та країну. Давайте разом творити Європу тут і зараз, бо це реально і це можливо. Щиро бажаю вам усього найкращого, бо наша молодь як ніхто заслуговує на це».

Справжніх європейських цінностей  та європейського рівня життя присутнім побажала Тетяна Зінчук.

За словами ректора ЖНАЕУ Олега Скидана,  в університеті   є спеціальність «Міжнародні економічні відносини», а також студенти можуть проходити практику й стажування на закордонних підприємствах. Приміром, у минулому році понад 700 студентів агроуніверситету приймали у  10 країнах світу. Також ЖНАЕУ налагоджує співпрацю із європейськими університетами, а викладачі обмінюються досвідом із іноземними колегами,  організовують спільні міжнародні конференції тощо. Житомирський національний агроекологічний університет долучається до реалізації проектів у сфері органічного виробництва спільно з європейськими партнерами.

Про країни Європи, їх історію, культуру, освіту й традиції під час святкового концерту розповідали студенти факультету економіки та менеджменту. Крім цього, вони демонстрували вокальні та хореографічні таланти, грали на інструментах. На завершення   подарунками  відзначили переможців конкурсів плакатів, а також солодощами пригощали  учасників заходу.

Свої композиції дарували гості Дня Єропи у ЖНАЕУ – музиканти гурту «Третє небо».

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

Корисні посилання