Делегація Житомирського національного агроекологічного університету на чолі з ректором д.е.н., проф. О. В. Скиданом взяла  участь у заходах, присвячених ювілею заснування Поліського державного університету (м. Пінськ, Білорусія) та у VII Міжнародній науково-практичній конференції з питань фінансової і банківської економіки. Членами делегації були перший проректор, проректор з навчальної роботи Ю. С. Цал-Цалко, завідувач кафедри бухгалтерського обліку, оподаткування та аудиту Ю. Ю. Мороз, начальник відділу міжнародних зв’язків П. Г. Поплавський.

Результатом візиту стало підписання угоди між університетами про співпрацю у науковій та освітній діяльності, розвитку інноваційних форм навчально-виховного процесу, організації спільних наукових та науково-практичних заходів та подій.

Члени делегації ознайомилися з діяльністю університету та його структурних підрозділів, відвідали спортивний комплекс університету та товариський хокейний матч, що відбувся між факультетськими командами. Приємним подарунком для гостей була екскурсійна програма містом, організована факультетом банківської справи.

Корисні посилання

Сварог

Баннер Міністерство освіти і науки 
України

Баннер Інформаційно-аналітичного порталу про вищу освіту в Україні та за кордоном

Баннер Міністерство аграрної політики та продовольства україни

Баннер Міністерство освіти і науки України


EUROSCI Network Zhytomyr National Agroecological University

 

Німецько-українська співпраця в галузі органічного землеробства

 

Центр Полісся Органік

 

ЕРК Відродження

 

Програма Еразмус+ освітній модуль Жан Моне проект