На базі Харківського національного аграрного університету   протягом 29–31 травня проходив ХХI Зліт студентських лідерів аграрної освіти, на який завітали і представники Житомирського національного агроекологічного університету та його структурних підрозділів.

Склад делегації ЖНАЕУ:

1. Пакляченко Вікторія Володимирівна – студентка 4 курсу технологічного факультету ЖНАЕУ;
  2. Шаробокова Єлізавета Володимирівна – студентка 1 курсу факультету інженерії та енергетики ЖНАЕУ;
  3. Зінкевич Роман Анатолійович – студент 4 курсу факультету лісового господарства ЖНАЕУ;
  4. Котенко Ольга Миколаївна – студентка 2 курсу факультету економіки та менеджменту ЖНАЕУ;
  5. Ткачук Костянтин Анатолійович – студент 5 курсу агрономічного факультету ЖНАЕУ;
  6. Іванова Анастасія Олександрівна – студентка 2 курсу факультету обліку та фінансів ЖНАЕУ;
  7. Воробйов Володимир Ігорович – студент 5 курсу факультету екології і права ЖНАЕУ;
  8. Дем’янчук Іван Володимирович – студента 3 курсу агрономічного факультету ЖНАЕУ;
  9. Рожков Олександр Олександрович – студента 1 курсу факультету економіки та менеджменту ЖНАЕУ;
  10. Залден Яна Миколаївна – студентка 3 курсу факультету ветеринарної медицини Новочорторийського державного аграрного технікуму;
  11. Шерстобоєва Анна Вікторівна – студентка 3 курсу економічного відділення Житомирського агротехнічного коледжу.

Керівники делегації: Фініцька Марина Сергіївна – в.о. завідувача відділу соціального та гуманітарного розвитку;  Лопатюк Олександр Валерійович – голова профкому студентів.

Програмою заходу було передбачено проведення акцій, засідань дискусійних клубів, дебатів, екскурсій містом та на підприємства, лекцій на різні теми.  У рамках  зльоту  також відбувся фінал агрополітичних дебатів, конкурсу «Стратегічний розвиток аграрного сектору», концерт переможців обласного етапу Всеукраїнського фестивалю «Софіївські зорі».

ХХI Зліт студентських лідерів аграрної освіти  дав можливість студентам  обмінятися досвідом, обговорити дискусійні питання сьогодення,  ближче познайомитися та знайти нових друзів.

Голова студентської ради  ЖНАЕУ Дем’янчук Іван  взяв участь у благодійній акції «Подаруй дитині радість!» і разом з колегами відвідав дитячий будинок.

Під час дискусійних клубів активна й освічена молодь ЖНАЕУ дискутувала з актуальних наразі питань аграрної сфери. Після тривалих і яскравих дискусій учасників нагородили дипломами.

Зокрема, доповіді Ткачука Костянтина – студента агрономічного факультету та Зінкевича Романа – студента факультету лісового господарства відзначили як кращих  за тематикою  круглого столу.

Основним і  найвагомішим досягненням для  Житомирського національного агроекологічного університету стала перемога команди, в складі якої дебатував Рожков Олександр – студент факультету економіки та менеджменту, на агрополітичних дебатах.