У Національному університеті біоресурсів і природокористування України 19 травня 2017 року завершилася триденна ХІІІ Міжнародна наукова конференція «Раціональне використання енергії в техніці», присвячена 86-й річниці від дня народження інженера Миколи Момотенка.

Учасники заходу – представники провідних вітчизняних академічних установ і  ВНЗ, разом із закордонними колегами та виробничниками, розглядали завершені етапи розробок за такими тематиками: інновація аграрної науки, технічний сервіс машин, техніка у рослинництві і тваринництві, мобільна енергетика, автоматизація та інформаційні технології, біоенергетичні системи і біотехнологія, транспортні технології і логістика, охорона праці в АПК і природоохоронній сфері.  

До обговорень та виступів під час конференції приєднався  декан факультету інженерії та енергетики Житомирського національного агроекологічного університету Ярослав Ярош.

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

Житомирський національний агроекологічний університет


Онлайн-опитування “Реформування освіти зсередини: точка зору представників освітянського середовища”

Анкета для учителів, адміністрації закладів середньої освіти

Анкета для науково-педагогічних працівників, адміністрації закладів вищої освіти

Детальніше...


Онлайн-опитування "Впровадження автономності українських закладів вищої освіти в контексті європейського досвіду університетської автономії" 

Детальніше...


Тест з охорони праці 

 


Анкети моніторингового дослідження студентів

Korolov.Kosmos.Zhitomir

Освітній портал ЖНАЕУ


Корисні посилання