Протягом кількох днів у Житомирському національному агроекологічному університеті на усіх факультетах студенти І курсу демонстрували свої таланти, а вже 14 листопада кращі і з них взяли участь у заключному концерті «Дебют першокурсника».

 

На головній сцені університету вони співали, танцювали, декламували вірші, а у залі їх підтримували одногрупники, викладачі та наставники.

Ректор Житомирського національного агроекологічного університету Олег Скидан відзначає, що такі заходи вже стали традиційними і дають змогу наймолодшим студентам проявити себе.

«Під час вступної кампанії ми дізналися, що ви у нас дуже розумні, а тепер бачимо, що ще й неймовірно талановиті. Таке різноманіття номерів, кожен з яких вражає. Ви справжні молодці і переконаний, що невдовзі станете зірками сцени, – зауважив Олег Скидан. – «Дебют першокурсника» – це можливість поділитися своєю творчістю, відкрити себе, подарувати присутнім свято і гарні емоції. Ви стоїте перед нами красиві, впевнені, сповнені ентузіазму, – саме перед такими людьми відкриваються усі двері».

Ректор разом з головою студентської ради ЖНАЕУ Іваном Дем’янчуком та головою первинної профспілки студентів Олександром Лопатюком вручили учасникам концертів та представникам їх факультетів подяки і солодкі подарунки, а студенти, які виступали на завершальному  заході, отримали особливі відзнаки.

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету


 PIКК 

web прийом до аспірантури

 PIКК

 PIКК

Black Simple Technology Presentation

portal2020 pnu


 

Структурні підрозділи Поліського університету

Корисні посилання