На базі Житомирського національного агроекологічного університету 29 березня  відбулося чергове засідання Ради з питань аграрної освіти при Міністерстві освіти і науки України.

Відкрив захід та ознайомив присутніх із планом роботи й темами для обговорень голова Ради – гендиректор «Індустріальної молочної компанії», президент УКАБ Алекс Ліссітса.

Ректор Житомирського національного агроекологічного університету Олег Скидан представив доповідь «Проблеми та перспективи розвитку аграрних ВНЗ в сучасних умовах: досвід ЖНАЕУ».

Про хід впровадження дуальної освіти  в аграрних навчальних закладах  розповіла заступник голови Ради з питань аграрної освіти при МОН України Тетяна Іщенко, а про підготовку стандартів за спеціальностями – Ігор Будько, завідувач сектора  аграрної та спеціальної освіти департаменту вищої освіти МОН України.

Також під час засідання Ради заступник голови Асоціації «Украгроосвіта» Микола Хоменко представив презентацію про «Ефективність використання земельних ресурсів навчальними закладами». Тетяна Іщенко озвучила рекомендації щодо роботи ради деканів при Раді з питань аграрної освіти, зауваживши, що цей орган матиме функцію дорадчого.

Також було заслухано інформацію від Алекса Ліссітса про  результати роботи Ради за 2016 рік та актуальні питання, що підлягають розгляду у 2017 році.

Додатково обговорили програми та проекти для навчання викладачів і науковців, а також заходи й виставки, які вони можуть відвідати.

Присутні на зустрічі представники підприємств і компанії наголосили на тому, що готові співпрацювати із навчальними закладами задля якісної і професійної підготовки майбутніх фахівців, надаючи можливості для практики і стажування з подальшим працевлаштуванням.

У рамках засідання Ради в Житомирі відбулася екскурсія на ПАТ «Житомирський маслозавод – компанія «Рудь» для ознайомлення з базою практичної підготовки студентів ЖНАЕУ.