Ось і настав час, коли одвічне питання «Чий науковий рейтинг вище?» може бути вирішене за кілька хвилин. Зареєструйтеся в Google Академії, відзначте у своєму аккаунті написані Вами і опубліковані наукові статті – і отримайте свій власний індекс Хірша! І все це абсолютно безкоштовно! Хочете зрозуміти свій науковий рейтинг? Розміщуйте свої статті в Інституційному репозитарії (ІР) університету, і через кілька годин Ваші матеріали будуть проіндексовані світовим інтернет-гігантом Google. Використовуйте вбудовану систему цитування для підняття рейтингу. Інновації в наукометриці – Ваш свідомий вибір!

   Оголошується набір претендентів на звання абсолютного рекордсмена по внесенню документів в електронний архів. Кожен із Вас має можливість увійти до цього унікального списку. Для цього потрібні: здатність швидко навчатися, увага до деталей, спрямованість на результат. Ознайомтеся з документацією про репозитарій на сайті університету http://www.znau.edu.ua. Зареєструйтеся (http://ir.znau.edu.ua/?locale=ua). Запишіться на консультацію щодо розміщення документів, звернувшись до бібліотекаря або надіславши запит на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

   Інституційний репозитарій Житомирського національного агроекологічного університету – це електронний архів, що накопичує, систематизує, зберігає та забезпечує довготривалий відкритий доступ до наукових публікацій шляхом їх архівування та самоархівування, є частиною загальної електронної бібліотеки та складовою інтегрованої інформаційної системи університету.

   На 01.03.2015 р., завдяки зусиллям бібліотекарів і всіх небайдужих, ІР містить 1196 документів. Співробітники бібліотеки вже зареєстрували його у відомих довідниках та реєстрах репозитаріїв відкритого доступу DOAR (Directory of Open Access Repositories, http://www.opendoar.org), ROAR (Registry of Open Access Repositories, http://roar.eprints.org), OpenAIRE (http://www.openaire.eu), а також у бібліографічному каталозі WorldCat (http://www.worldcat.org).

Давайте активно долучимося до наповнення нашого електронного архіву! Разом ми сила!

Ваша бібліотека


 PIКК

 

web прийом до аспірантури

 

 PIКК

гиф економика конкурс

Калькулятор 1920х1080

 PIКК

Black Simple Technology Presentation

portal2020 pnu


 

Структурні підрозділи Поліського університету

Корисні посилання