У спорткомплексі Житомирського національного агроекологічного університету 28 січня стартував чемпіонат області з волейболу серед чоловічих команд.

 

З 12 попередньо заявлених команд на змагання приїхало 9. Житомир представляють ВК "ЖНАЕУ", ВК "Біоресурс", ВК "Житомир", збірна школярів Житомирщини. Також у  змаганнях  беруть участь команди з Баранівки, Ємільчиного, Чуднова, Овруча  та Черняхова.

Головний суддя та організатор змагань Анатолій Денисовець розповів, що цей чемпіонат значно відрізняється від минулорічного.

“У 2018 році змагання проводилися лише у місті Житомирі і за більш короткий термін. Цього разу ми будемо проводити чемпіонат у три етапи. Перший – у Житомирі, другий і третій – у регіонах нашої області. Потім буде фінал, ігри за 3–4, 5–6 місця. Також новизна у тому, що кожна команда може залучати гравців з Вищої ліги та Суперліги України”, – повідомив Денисовець журналістам «Спортивного Житомира».

 Суддя  також розмірковує, що, можливо, буде ще одна додаткова ліга для команд, які з різних причин не змогли приїхати на перший тур.

Щороку в чемпіонаті Житомирщини з волейболу з’являються новачки, але є і постійні учасники, такі як «ЖНАЕУ», «Біоресурс», Чуднів, Ємільчине, Баранівка. Збірна школярів області цього року теж бере участь – і для  них попередня підготовка до Дитячої ліги України.

Наступний тур змагань планують провести у квітні.

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету


 PIКК 

web прийом до аспірантури

 PIКК

 PIКК

Black Simple Technology Presentation

portal2020 pnu


 

Структурні підрозділи Поліського університету

Корисні посилання