Українсько-канадський благодійний проект «Друг героя» у Житомирі активно продовжує свою роботу. Він був створений для реабілітації бійців та ветеранів війни з психологічними травмами за допомогою службових собак.

16 лютого, до бійців, які перебувають у Житомирському військовому шпиталі, завітали представники проекту зі своїми чотирилапими друзями. 

Керівник проекту у Житомирі, інструктор службового собаківництва у Житомирському національному агроекологічному університеті Володимир Лойко наголосив, що кожен з учасників АТО, ветеранів може звернутися до них та отримати допомогу – безкоштовно дресирувати собаку, спілкуватися та проходити реабілітацію за допомогою навчених собак, взяти собаку для себе тощо.

«Обирати собаку необхідно за характером. Проте стрес знімає кожна. Поки у відпустці, я кожного дня гуляю зі своїм собакою. А завтра знову на службу», – говорить рядовий Ігор Ваховський, який був призваний під час четвертої хвилі мобілізації та служить у 50-му окремому батальйоні морської піхоти.

 Коли Ігор знаходиться на службі, за його другом доглядають у лабораторії кінології Житомирського національного агроекологічного університету.

 Під час зустрічі бійці мали змогу поспілкуватися з лабрадором Сантою та підняти свій настрій.

 Володимир Лойко планує навесні влаштувати програму для військових, які проходять реабілітацію у шпиталі, за участю навчених собак, що дасть змогу бійцям відволіктися та отримати позитивні емоції.

 За довідками щодо проекту «Друг героя» можна звертатися до Центру допомоги учасникам АТО при облдержадміністрації за адресою: м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 1, обласна державна адміністрація, каб. 101. Тел.: (0412) 47-50-06, 47-50-08.

 Нагадаємо, що у рамках проекту родина загиблого Героя отримала чотирилапого захисника.


 PIКК

 

web прийом до аспірантури

 

 PIКК

гиф економика конкурс

Калькулятор 1920х1080

 PIКК

Black Simple Technology Presentation

portal2020 pnu


 

Структурні підрозділи Поліського університету

Корисні посилання