З 29 червня по 13 липня наукове стажування  в  Інституті збереження біорізноманіття та біобезпеки (м. Нітра, Словаччина) проходить аспірантка 3 року навчання Житомирського  національного  агроекологічного університету Олена Діхтяр.

Зокрема, таку можливість вона отримала завдяки   угоді про науково-технічну співпрацю між  ЖНАЕУ та Словацьким сільськогосподарським університетом.

«Мета стажування – підвищення рівня теоретичної та практичної підготовки молодих вчених, шляхом проведення наукових досліджень з використанням сучасного обладнання і технологій, забезпечення інформаційного обміну та розширення наукових контактів, – відзначила Олена Діхтяр, технологічний факультет ЖНАЕУ.  – Мій науковий керівник – к.с-г. наук, доцент Кривий Михайло Миколайович. Після завершення стажування отримаю сертифікат».