18 серпня 2015 року Глава Уряду Арсеній Яценюк вручив премії Кабінету Міністрів України представникам української молоді, які мають особливі заслуги у розбудові держави. Церемонія нагородження відбулася у Залі Чемпіонів НСК «Олімпійський».

Серед лауреатів премії КМУ за особливі досягнення молоді в розбудові України в номінації «За наукові досягнення» – старший викладач кафедри менеджменту зовнішньоекономічної діяльності Житомирського національного агроекологічного університету, кандидат економічних наук Данкевич Віталій Євгенович.

Колектив університету вітає Віталія Євгеновича з високою нагородою та бажає подальших успіхів на науковій ниві!

Сварог

Баннер Міністерство освіти і науки
України

Баннер Міністерство аграрної політики та продовольства україни