АПГ «Пан Курчак»  з 2018 навчального року  запроваджує довготривалу програму навчання студентів для потреб вітчизняного агропромислового комплексу для здібних та наполегливих випускників шкіл, що мають закінчену середню та середню спеціальну освіту. Основні аспекти програми полягають в тому, що підприємства АПГ «Пан Курчак» оплачують весь курс навчання обраного на конкурсній основі з числа студентів на визначені спеціальності у визначених вищих  навчальних закладах України.

 

Зокрема, до  переліку із шести освітніх закладів потрапив і Житомирський національний агроекологічний університет, спеціальності «Ветеринарна медицина», «Технологія виробництва та переробки продукції тваринництва».

Студенти що отримують відповідний освітній грант повинні успішно складати поточні іспити та заліки під час навчання, проходити обов’язкову оплачувану практику на відповідних підприємствах «АПГ Пан Курчак» та після закінчення навчання відпрацювати не менше п’яти років на цих підприємствах на посадах за відповідними спеціальностями.

Вступ у  заклади вищої освіти  проводиться на загальних підставах. Контракти із студентами підписуються після зарахування студентів на навчання.

Усі подробиці можливості участі у програмі можна отримати на сайті АПГ Пан Курчак http://pankurchak.ua/ або безпосередньо надіславши електронного листа на адресу  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. чи зателефонувавши за телефонами 0986046090, 0673337898.

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

Корисні посилання