Перевірка академічних текстів на плагіат наразі є актуальною в усьому світі. Бібліотека Поліського національного університету безперервно популяризує дотримання принципів академічної доброчесності серед учасників освітнього процесу.

З цією метою проводяться семінари, вебінари та заняття з академічної доброчесності. 8 грудня відбувся онлайн-семінар «Антиплагіат: оцінка правомірності запозичень в академічних текстах» для експертів, відповідальних за перевірку та усіх охочих. Зареєстровані учасники мали змогу отримати усі матеріали семінару та запис зустрічі на електронну пошту. Навіть у час карантинних обмежень бібліотека намагається проводити подібні зустрічі, для того щоб рівень написання академічних текстів у Поліському університеті досягав найкращих результатів.

web прийом до аспірантури

гиф економика конкурс