У рамках відзначення Дня Європи  19 травня відбулася святкова хода «Житомир багатонаціональний», участь у   якій взяли Віце-прем’єр-міністр України Геннадій Зубко, міський голова Сергій Сухомлин,  представники національно-культурних товариств міста,  житомиряни,  молодь з прапорами України та країн ЄС. 

Загалом, свою культуру   показали близько 150 представників національно-культурних товариств, демонструючи пісенне, літературне, а також музичне і хореографічне мистецтво різних народів та національностей, які мешкають у Житомирі.

Святкову ходу очолив  народний аматорський духовий оркестр та ансамбль барабанщиць Житомирського національного агроекологічного університету, який заснували ще  у 30-х роках ХХ сторіччя.   У червні 2004 року коллективу було присвоєно почесне звання «народний аматорський духовий оркестр». До оркестру  додався ансамбль барабанщиць.

Нагадаємо, що 16 травня на обласному етапі Всеукраїнського фестивалю художньої творчості серед колективів аграрних вищих навчальних закладів “Софіївські зорі – 2018”  оркестр та ансамбль ЖНАЕУ були відзначені призовими місцями.

 

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

Корисні посилання