На сцені Житомирського обласного українського музично-драматичного театру імені Івана Кочерги 24 вересня проходив регіональний етап конкурсу «СтудМіс України – Житомирщина», участь в якому взяли 19 дівчат.

 

Зокрема, Житомирський національний агроекологічний університет представляли дві студентки – Катерина Гецева та Аліна Конончук.

 Разом з іншими красунями вони боролися за корону переможниці і право представляти область на всеукраїнському етапі, а у подальшому – на міжнародному конкурсі краси «WorldMissUniversity».

Конкурсантки підготували дефіле у вечірніх сукнях та купальниках, а також танцювальний номер. За словами організаторів, члени журі мали можливість завчасно поспілкуватися з учасницями, познайомитися, тож інтелектуального конкурсу із запитаннями не проводили.

Традиційно дівчатам дарували квіти, прикраси, сертифікати на послуги, а також картини і портрети. Серед головних призів – туристичні подорожі від партнерів заходу.  

 Титул Першої Віце-«СтудМіс України – Житомирщина» отримала студентка Житомирського національного агроекологічного університету Аліна Конончук.

Нагадаємо, що «СтудМіс України» – це конкурс краси, кмітливості і таланту, який вважається наймасштабнішим конкурсом краси країни. Мета конкурсу краси «СтудМіс» – розвиток талановитої молоді, прищеплення свіжого погляду населення на заходи подібного характеру та популяризація активного способу життя.

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

Житомирський національний агроекологічний університет


Онлайн-опитування “Реформування освіти зсередини: точка зору представників освітянського середовища”

Анкета для учителів, адміністрації закладів середньої освіти

Анкета для науково-педагогічних працівників, адміністрації закладів вищої освіти

Детальніше...


Онлайн-опитування "Впровадження автономності українських закладів вищої освіти в контексті європейського досвіду університетської автономії" 

Детальніше...


Тест з охорони праці 

 


Анкети моніторингового дослідження студентів

Korolov.Kosmos.Zhitomir

Освітній портал ЖНАЕУ


Корисні посилання