Керівників та працівників аграрних і харчових підприємств Житомирщини запрошують до участі в тренінгах за програмою проекту «Підвищення енергоефективності та стимулювання використання відновлюваної енергії в агрохарчових та інших малих та середніх підприємствах (МСП) України».

Тренінги для  спеціалістів підприємств аграрного, агропереробного секторів, а також викладачів вишів аграрного профілю проходять на базі Національного університету біоресурсів та природокористування України.

Проект виконується Агентством ООН з питань промислового розвитку (ЮНІДО) за підтримки Глобального Екологічного Фонду (ГЕФ) і триватиме до травня 2016 року.

Перші 25 слухачів тренінгу вже прослухали лекції, виконали вправи та практичні заняття із використання сонячної, вітрової енергії, енергії біомаси, ознайомилися з принципами енергоаудиту, засадами державної політики у сфері відновлюваної енергетики та енергозбереження, кращим світовим досвідом впровадження ВДЕ на виробництві.

За результатами тренінгу учасники отримали дипломи НУБіП з підвищення кваліфікації за профілем тренінгу, а також сертифікати проекту ЮНІДО.

Відзначимо, що тренінги проводять науковці із Інституту відновлюваної енергетики НАН України, НУБіП України, Житомирського національного агроекологічного університету, ННТУ КПІ та представники інших вишів та організацій.

Звертатися на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. чи за тел. +380676653548.

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

Корисні посилання