Прийом електронних заяв на вступ до  закладів вищої освіти  на  бакалавра (наскрізного магістра) після 11 класів розпочався в Україні 13 серпня.

Подання заяв здійснюється онлайн через електронні кабінети та триватиме до 22 серпня (до 16 серпня для вступників, які проходять творчі конкурси або складають вступні іспити замість ЗНО, але не зробили цього у період з 1 по 12 серпня).

Абітурієнти можуть подати до 5 заяв на бюджет у будь-який виш без обмеження щодо кількості спеціальностей, на які вони подаються. Кількість поданих заяв на контракт не обмежується.

У кожній заяві, яку вступник подає на бюджет, він обов’язково встановлює її пріоритетність – від 1 до 5, де 1 – це найвища пріоритетність, а 5 – відповідно, найнижча. Встановлення пріоритетності –  це важливий крок, адже її зміна після подання заяви є неможливою.

Важливо пам'ятати, що після подання першої заяви внести будь-які зміни до електронного кабінету буде вже неможливо. Тому краще пересвідчитись ще раз, що всі дані підвантажені у е-кабінет коректно. Зміна середнього бала після подання першої заяви можлива лише шляхом звернення вступника до закладу освіти, де була зареєстрована перша заява.

Вступники, які мають право на спеціальні умови участі у конкурсному відборі та внесені до Реєстру осіб зі спеціальними умовами, мають переконатися, що під час подання заяв у них зазначена відповідна категорія пільги і що вона підтверджена закладом після подання заяви.

Не обов'язково намагатися подати заяви у перший день, це жодним чином не впливає на участь у конкурсному відборі, але і не варто це відкладати на останню годину.

Рекомендації на бюджет будуть відомими  не пізніше 27 серпня, виконати вимоги до зарахування потрібно буде до 18:00 31 серпня, а зарахування таких вступників відбудеться  5 вересня.

На офіційному сайті Поліського національного університету діє спеціальний розділ «Вступнику», де абітурієнти можуть дізнатися усю актуальну інформацію про перелік спеціальностей, вартість навчання, умови та правила прийому тощо.

Крім цього, за адресою бульвар Старий, 7 працює приймальна комісія навчального закладу, представники якої готові надати фахові консультації та допомогу. Телефони: +38 (063) 108-78-60, +38 (097) 753-49-43.

Нагадаємо, що у 2020 році в Поліському національному університеті з’явилося дві нові унікальні  спеціальності «Космічний моніторинг Землі» та «Захист здоров’я рослин».

Пресслужба Поліського національного університету