Навчальні заклади вищої освіти Житомира розпочали  вступну кампанію для абітурієнтів.

За словами відповідального секретаря комісії Поліського національного університету Сергія Вербельчука,  вступників  передусім консультують, як створити особисті кабінети для подачі документів, – інформує телеканал «Суспільне Житомир».

Абітурієнт житомирянин Максим Корнійчук  прийшов до Поліського національного університету. Він розповів, що вирішив вибрати майбутній фах за допомогою мережі інтернет. Вподобав «Агрономію», але вдома у нього виникли труднощі зі створенням особистого кабінету, тому вирішив звернутися до приймальної комісії.

«Я сюди прийшов, аби просто дізнатися більше, як правильно створити цей електронний документ і що для нього потрібно", – каже   Корнійчук.

Сергій Вербельчук додає, що електронна реєстрація вступників розпочалася 1 серпня, але подавати заяви вони зможуть із середини серпня.

"У нас є центр подачі заяв, де ми надаємо консультації. Також надаємо допомогу абітурієнтам зі створення кабінетів. Самі електронні заяви подаватимуться з 13 серпня. У магістратуру заяви ми прийматимемо з 5 серпня. Ми почали приймати попередню реєстрацію осіб пільгових категорій, які будуть складати вступні іспити. Це – учасники АТО і діти сироти, які не складали ЗНО", – пояснює Вербельчук.

Заступниця секретаря приймальної комісії Олена Шуляр: "Ті абітурієнти, які хочуть вступати на перший курс за середнім балом атестату, часто приходять, аби запитати, коли іспит. Цікавляться переліком спеціальностей з урахуванням влаштування згодом на роботу".

Відзначимо, що приймальна комісія Поліського національного університету успішно працює з 1 серпня на базі навчального закладу. На вибір абітурієнтів – 29 спеціальностей.

Реєстрація електронних кабінетів триває з 1 серпня 2020 року. Початок прийому заяв та документів:

- для бакалавра – з 13.08 до 22.08.2020;

- для магістра – з 5.08 до 22.08.2020.

Контакти приймальної комісії  Поліського національного університету:

- Сайт: znau.edu.ua/tidings/top-news/vstup-2021

- Телефони: +38 (063) 108-78-60, +38 (097) 753-49-43