У Поліському національному університеті 21 липня відбулась зустріч учасників виїзного модуля Києво-Могилянської бізнес-школи. Зокрема, 50 топ-менеджерів та засновників власної справи з усієї України, які нині проходять навчання у Kyiv-Mohyla Business School [kmbs], відвідували Інжинірингову школу Noosphere  на базі університету. Учасники зустрічі обговорили ефективні кейси корпоративної соціальної відповідальності, шляхи взаємодії освіти, науки й бізнесу, а також познайомилися з проектами лабораторії інжинірингової школи.

“Розрив між наукою, бізнесом та владою є великий. Тому ми зацікавлені в максимальній інтеграції з бізнесом. Сьогодні реалізуємо проєкти в сфері дуальної освіти, з нашими партнерами по бізнесу заключаємо тристоронні угоди: наш студент, університет та підприємство. Так наші студенти до 45 % навчання здобувають і практичні навички. Створюємо спільні школи, тренінгові центри, які оснащені сучасним лабораторним обладнанням. Пропонуємо бізнесу приміщення на нашій базі. Студенти зранку знаходяться на лекціях, а після занять працюють і навчаються в цих же центрах. Тож здобувають не тільки теоретичні знання, а й  практичні навички і отримують заробітну плату. Таким місцем є наша Інжинірингова школа Noosphere, яка успішно діє  завдяки її керівникам та партнерам. Це - наша гордість. Ми зацікавлені випускати наших студентів максимально підготовленими, щоб працювали, розвивались, втілювали свої ідеї”, - сказав ректор університету Олег Скидан.

 

За словами керівника  лабораторії Катерини Молодецької, Noosphere Engineering School - це один з перших проєктів у Поліському національному університеті, який  був започаткований спільно з громадською організацією  «Асоціація Noosphere» та покликаний інтегрувати освіту, науку й бізнес.  Таких науково - технічних лабораторій на базі закладів вищої освіти України  існує 8.

 

“Noosphere Engineering School стартувала в 2015 році. Noosphere Engineering School створює ефективну startup платформу для молодих спеціалістів України та інтегрує наукові підходи у бізнес-середовище. Лабораторії Інжинірингової школи Noosphere – це осередки інженерної творчості, де студенти та молоді вчені України можуть розвивати свої інноваційні ідеї, отримуючи технологічну та маркетингову підтримку, а також супровід досвідчених менторів та експертів Noosphere. Ми підтримуємо молоді інноваційні стартапи і прагнемо, аби в Україні створювались високотехнологічні продукти світового рівня. Наш головний інструмент – ефективна взаємодія студентів, менторів, технічних експертів та бізнес-практиків. На волонтерських засадах ми ділимося науковими методами вирішення бізнес-задач та розширюємо можливості для майбутніх підприємців і науковців України. В наших школах можуть отримати знання студенти не тільки технічних спеціальностей”, - розповів керівник Noosphere Engineering School Сергій Веретюк.

Пресслужба Поліського національного університету


 PIКК 

web прийом до аспірантури

 PIКК

 PIКК

Black Simple Technology Presentation

portal2020 pnu


 

Структурні підрозділи Поліського університету

Корисні посилання