З нагоди Всеукраїнського дня бібліотек 30 вересня студенти 2 курсу факультету лісового господарства та екологіїПоліського національного університету побували з екскурсією у Житомирській обласній універсальній бібліотеці ім. Олега Ольжича.

Працівники бібліотеки для студентів підготували оглядову екскурсію по всім відділам та розповіли про порядок та розклад роботи.  Разом з тим студенти отримали можливість побувати у величезній читальній залі бібліотеки та навчились користуватися численними каталогами. Після закінчення екскурсії студенти безкоштовно отримали читацькі квитки для подальшого відвідування бібліотеки.

Екскурсія була пізнавальною для студентів та минула в приємній, насиченій інформацією атмосфері.

На завершенні  зустрічі студенти щиро подякували за гостинний прийом та привітали працівників Житомирської обласної універсальної бібліотеки ім. Олега Ольжича з професійним святом.

Варто зауважити, що ЖОУНБ ім. О. Ольжича - це сучасна бібліотека, яка поєднує в собі освіту та інформування, надаючи доступ до свого фонду, та, крім цього, відкриває електронний ресурс для читачів.Її функції стають значно ширшими, адже там проводять виставки, конференції, брифінги та творчі вечори.

Пресслужба Поліського національного університету

20210930 091900