На базі Житомирського національного агроекологічного університету за підтримки Інституту стратегічних оцінок при президентському фонді Леоніда Кучми «Україна» відбулася конференція за підсумками конкурсу «20 років аграрної реформи в Україні: досягнення і проблеми».

Конференцію урочисто відкрито концертом силами учасників творчих колективів університету. У президію було запрошено: президента України 1994–2005 р. р. Леоніда Даниловича Кучму; академіка Національної академії аграрних наук України, доктора економічних наук, професора Павла Івановича Гайдуцького, доктора економічних наук, професора, ректора університету у 1999–2011 р. р. Антона Станіславовича Малиновського. Головував на конференції доктор економічних наук, виконуючий обов’язки ректора університету Олег Васильович Скидан.

Під час пленарного засідання з презентацією книги «Аграрна реформа Л. Д. Кучми в Україні: історичні аспекти та сучасна реальність» виступив директор інституту стратегічних оцінок Павло Іванович Гайдуцький. Також звучали доповіді викладачів університету: доктора економічних наук, професора Віталія Володимировича Зіновчука, доктора економічних наук, професора Тетяни Олексіївни Зінчук, доктора економічних наук, професора Антона Станіславовича Малиновського. До слова були запрошенні гості конференції – кандидат економічних наук, голова Ємільчинської районної державної адміністрації Володимир Васильовича Ширма та випускник університету, доктор економічних наук, міністр аграрної політики України у 2002–2004 р. р. Сергій Миколайович Рижук. З доповідями також виступили переможці конкурсу Кирило Гльоза та Тетяна Грабчук.

У другій частині конференції було підведено підсумки конкурсу, який стартував у вересні минулого року, його учасниками стали студенти українських ВНЗ. Мета конкурсу – з’ясувати ставлення студентcької молоді до пріоритетів аграрної політики України з урахуванням історичних традицій, національних особливостей, світового досвіду, аграрної кризи радянських часів і перших кроків незалежності України та результатів реформи наразі.

Серед завдань, що визначило фахове журі, такі: оцінити знання та розуміння студентами основних засад і результатів аграрної політики; з’ясувати ставлення студентів до аграрних перетворень та їх результатів; визначити позиції студентів стосовно напрямів, досягнень і проблем розвитку аграрного сектора; оцінити рівень мислення студентів при аналізі економічних і соціальних процесів, пов’язаних з аграрною реформою.

Студентами-переможцями Житомирського національного агроекологічного університету стали: Кирило Гльоза (перша премія), Тетяна Грабчук (друга премія), Олена Скорбіна, Тетяна Антонюк, Оксана Повар (третя премія), Наталія Левківська, Аліна Житарюк, Лілія Бех (заохочувальна премія).

Також на церемонію нагородження прибули студенти-переможці з Чернівецької, Тернопільської,Волинської, Вінницької областей.

Бажаємо студентами не зупинятися на досягнутому, а удосконалювати своє фахове спрямування та активно долучатися до реформування аграрного сектора.

Зазначимо, що вперше в історії університету під час відкриття та після завершення конференції учасники гуртка естрадного співу виконували гімн України наживо. Маємо надію, що це стане початком гарної традиції у стінах нашого університету.

                                                                                       

Відділ виховної роботи
(О. М. Вознюк)

фото Сергія Глабчука

автор відео Василь Герасимчук


 PIКК

 

web прийом до аспірантури

 

 PIКК

гиф економика конкурс

Калькулятор 1920х1080

 PIКК

Black Simple Technology Presentation

portal2020 pnu


 

Структурні підрозділи Поліського університету

Корисні посилання