19 листопада 2015 року у Житомирському національному агроекологічному університеті відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Інноваційний розвиток АПК: проблеми та їх вирішення», присвячена пам’яті декана агрономічного факультету М. Ф. Рибака. У конференції взяли участь понад 200 учасників, серед яких були представники із 4 країн ближнього і дальнього зарубіжжя.

Позитивний настрій конференції надали студенти, які привітали учасників зібрання піснями, запальними танцями та авторським віршем (Аліна Фурман). Пісня «Родина», у виконанні студента ЖНАЕУ Романа Куницького та професора Львівського національного аграрного університету Петра Даниловича Завірюхи, об’єднала та підняла зал у спільному виконанні.

На пленарному засіданні науковцями розкрито шляхи вирішення актуальних проблем АПК та можливостей впровадження інноваційних розробок у сучасних умовах сільськогосподарського виробництва. Окрім усних, на конференції також було представлено і стендові доповіді щодо вирощування високоенергетичних культур.

Крім науковців, участь у конференції прийняли фірми і установи: компанія «Монсанто Україна», ПП «ЖЕРМ», УКРАВІТ, ТОВ «НУФАРМ Україна», ФГ Кравецького. ПСП ім. Т. Г. Шевченка, Держекспертцентр.

Вшанування пам’яті М. Ф. Рибака відбулося на місці його поховання.

Завершилась конференція екскурсією до музею космонавтики ім. С. П. Корольова, яка залишила незабутні враження та захват від досягнень нашого земляка.

Дякуємо усім гостям та учасникам конференції за гарну зустріч, плідні наукові здобутки, позитивні враження.

Сварог

Баннер Міністерство освіти і науки
України

Баннер Міністерство аграрної політики та продовольства україни