18 листопада 2015 року відбулася VІІІ міжфакультетська науково-пізнавальна конференція викладачів та студентів кафедри хімії екологічного факультету ЖНАЕУ на тему: «Хімічні аспекти екології».

На обговорення було представлено доповіді студентів на теми:

1. «Хімічні дисципліни як теоретична і практична основа діяльності агронома» (студент агрономічного факультету Кудинський В.В., науковий керівник – кандидат хімічних наук, старший викладач Горбунова Н.О.)
  2. «Осмос та осмотичні явища в житті тварин» (студент факультету ветеринарної медицини Пилипчук Д.В., науковий керівник – доктор педагогічних наук, професор Заблоцька О.С.)
  3. «Генетично модифіковані організми» (студентка технологічного факультету Стернійчук Ю.О., науковий керівник – кандидат хімічних наук, доцент Дорохов В.І.)
  4. «Трансгенні жири» (студентка технологічного факультету Грубник Є.Б., науковий керівник – кандидат хімічних наук, доцент Кураченко Н.М.)
  5. «Порівняння фітотоксичної дії йонів Купруму, Цинку й Ніколу на проростки пшениці озимої в умовах водної культури» (студентка агрономічного факультету Федорчук А.М., наукові керівники – доктор педагогічних наук, професор Заблоцька О.С., асистент – Опанащук Н.М.)
  6. «Наркотичні речовини в енергетичних напоях» (студентка технологічного факультету Марціновська А.Ю., науковий керівник – кандидат хімічних наук, доцент Дорохов В.І.)
  7. «Окисно-відновні реакції у природі і житті людини» (студентка факультету лісового господарства Шнайдер В.О., науковий керівник – кандидат хімічних наук, старший викладач Горбунова Н.О.)
  8. «Спортивне харчування та його вплив на організм» (студент технологічного факультету Колесник Є.С., науковий керівник – кандидат хімічних наук, доцент Кураченко Н.М.)
  9. «Отруєння йонами Купруму, Цинку та Ніколу» (студентка технологічного факультету Щербина Д.О., науковий керівник – асистент Опанащук Н.М.)
  10. «Дослідження екологічної безпеки пральних порошків, представлених на ринку України» (студенти екологічного факультету Горпинич А.М., Герасимчук Є.Р., науковий керівник – кандидат хімічних наук, старший викладач Горбунова Н.О.)

Учасникам було вручено збірники статей конференції.

PIКК

гиф економика конкурс