Відповідно до Плану проведення наукових конференцій з проблем вищої освіти і науки в системі Міністерства освіти і науки України на 2017 р. з метою покращення якості підготовки фахівців з «Ветеринарної медицини», «Ветеринарної гігієни, санітарії і експертизи» та професійного висвітлення  проблем епізоотології та здоров’я тварин  унауково-методичному центрі «Агроосвіта» 12 вересня на базі науково-методичного центру «Агроосвіта» відбулась Міжнародна науково-практична конференція «Епізоотологія, здоров’я та добробут тварин. Виклики сучасності».

У конференції брала активну участь делегація з кафедри мікробіології, фармакології та епізоотології  Житомирського національного агнроекологінчого університету  -   професор Галатюк О. Є. та доценти -  Рибачук Ж. В., Бегас В. Л..

Вже п’ятий рік поспіль Україна долучається до  ініціативи проведення Органічного Тижня.  

За  цей час акція стала вже традиційною і щорічною, охоплюючи десятки тисяч українців та гостей нашої держави.

Органічна громадськість підтримала ініціативу Федерації органічного руху України щодо проведення   Органічного Тижня в Україні  і у 2017 році - 18-24 вересня.

У Житомирі 14 вересня презентували документальну стрічку  «Вогонь самопосвяти» про Олега Ольжича -  Почесного громадянина м. Житомира (присвоєно посмертно), видатного українського поета, політичного діяча, археолога.  

Вже третій рік поспіль на території технологічного факультету Житомирського національного агроекологічного університету проходить фестиваль «Свято українського коня».

Шановні науковці, запрошуємо Вас взяти участь в онлайн-семінарах з інформаційних ресурсів Clarivate Analytics (платформа Web of Science). Усі семінари безкоштовні, робоча мова – російська. Тривалість семінару – 1 година. Необхідна попередня реєстрація. Є можливість отримати сертифікат учасника.

Серія 1. Інформаційні інструменти для авторів наукових публікацій.

 1. Підбір актуальних джерел для написання наукової роботи (Web of Science):

- 18 вересня, 10:00;

- 25 вересня, 07:00.

 1. Оформлення статей згідно з ГОСТом і вимогами міжнародних журналів (EndNote Online):

- 18 вересня, 12:00;

- 26 вересня, 07:00.

 1. Створення персонального авторського профілю у Web of Science (ResearcherID):

- 18 вересня, 15:00;

- 25 вересня, 09:00.

 1. Пошук і аналіз наукових журналів з імпакт-фактором (Journal Citation Reports):

- 20 вересня, 13:00;

- 26 вересня, 09:00.

Серія 2. Інформаційні інструменти для аналізу наукової діяльності.

 1. Ефективні техніки пошуку та аналізу інформації у Web of Science:

- 21 вересня, 10:00.

 1. Створення та підтримка профілю організації у Web of Science:

- 21 вересня, 12:00.

 1. Робота з міжнародною патентною інформацією (Derwent Innovation Index):

- 20 вересня, 15:00.

 1. Професійна оцінка публікаційної активності (InCites):

- 21 вересня, 14:00.

Серія 3. Практичні рекомендації з публікації в міжнародних журналах.

 1. Як уникнути публікації в недобросовісному журналі:

- 22 вересня, 10:00.

 1. Основні вимоги до публікацій у міжнародних журналах – ч. 1:

- 22 вересня, 12:00.

 1. Основні вимоги до публікацій у міжнародних журналах – ч. 2:

- 22 вересня, 14:00.

Детальніше за посиланням http://info.clarivate.com/rcis_webinars_schedule?elqTrackId=e49858c922b94e07b8c3321a1f4331a2&elq=00000000000000000000000000000000&elqaid=5105&elqat=2&elqCampaignId=

Clarivate Analytics українською https://www.youtube.com/channel/UCSMJ679M7c78lYA5eu41jYg

 «Відповідно до статей 6, 39, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Положення про колегію обласної державної адміністрації у новій редакції, затвердженого розпорядженням голови облдержадміністрації від 23.09.2015 № 312, у зв’язку із кадровими змінами у складі керівництва обласної державної адміністрації, окремих територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади", - йдеться  у розпорядженні голови Житомирської ОДА Ігора Гундича.

До Дня міста, 7 вересня, у Житомирському академічному музично-драматичному театрі імені Івана Кочерги відзначили переможців щорічного конкурсу-рейтингу популярності та здобутків «Гордість міста».

На початку серпня у Житомирі стартував щорічний міській конкурс «Гордість міста». У тринадцяти номінаціях експертна комісія визначила інтелектуалів, митців, науковців, бізнесменів, військових, спортсменів, які протягом року прославляли Житомир своїми вчинками та роботою.

У Житомирі втретє пройде свято сили, величі та благородства – «Свято українського коня. Захід традиційно проходитиме 16 вересня на території   технологічного факультету Житомирського національного агроекологічного університету за адресою вул.С. Корольова, 39 (навпроти Ботсаду). Початок о 13.00 год.

На базі Житомирського національного агроекологічного університету 5-6 вересня проходила V Міжнародна науково-практична конференція «Органічне виробництво і продовольча безпека», яка  зібрала більше двохсот учасників з України, Німеччини, Республіки Білорусь та Швейцарії.

Міжнародну конференцію в стінах Житомирського національного агроекологічного університету також відвідали керівник проекту «Німецько-Українська співпраця у галузі органічного виробництва» Йоахім Ленц, Бернхард Янсен з Дрезденського університету прикладних наук,  міжнародний консультант компанії «Соіл енд Мор» Інка Заксе, Андреас Шойро з Бернського університету.

«День знань: ТИ - ПЕРШИЙ»   - під таким девізом 1 вересня у Житомирському національному агроекологічному університеті відбулася посвята першокурсників.

Урочисті заходи з нагоди початку нового навчального року провели у літньому театрі «Ракушка», де зібралися керівництво, викладачі, друзі і партнери університету, студенти першого курсу разом з рідними, ін.

За словами ректора Житомирського національного агроекологічного університету Олега Скидана, цьогоріч студентами ВНЗ стали 2430 студентів, з яких більше 1300 – це безпосередньо першокурсники денної та заочної форми навчання.

До 20 вересня 25 обдарованих студенів вищих навчальних закладів Житомира отримають стипендії міського голови. Відповідне  розпорядження міський голова Сергій Сухомлин підписав 31 серпня.

«Управлінню у справах сім’ї, молоді і спорту міської ради провести до 20 вересня 2017 року виплату 25 стипендій міського голови обдарованим студентам вищих навчальних закладів ІІІ–ІV рівнів акредитації м. Житомира у 2017 році згідно з додатком 1 та кошторисом», – зазначається у документі.

Зокрема, стипендію міського голови отримають й студенти Житомирського національного агроекологічного університету – Вікторія Пакляченко, Марія Бродська, Віктор Наумчук, Софія Недільська, Анастасія Лахман.

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

У Житомирському національному агроекологічному університеті 2 вересня  відбулася Всеукраїнська науково-практична  конференція "Кооперативні читання – 2017".

Її мета – ознайомлення з результатами наукових досліджень та обмін думками щодо вирішення актуальних проблем розвитку сільськогосподарської кооперації в Україні.