23 травня 2018 року  о  1400

дослідне поле університету

ЗАСІДАННЯ ВЧЕНОЇ РАДИ

У Житомирі 16 травня вперше провели   Регіональний форум «Житомирщина – територія можливостей»,  в рамках якого на майдані Корольова також пройшов обласний етап Всеукраїнського фестивалю художньої творчості серед колективів аграрних вищих навчальних закладів “Софіївські зорі – 2018”.

У Житомирі та області 17 травня офіційно стартував  Благодійний марафон «Разом за життя» для допомоги онкохворим дітям, який триватиме  до 30 червня та включатиме низку заходів.

Викладачі, студенти та співробітники Житомирського національного агроекологічного університету вже традиційно долучилися до Всеукраїнського Дня вишиванки.

Кафедра менеджменту організацій і адміністрування ім. М.П. Поліщука Житомирського національного агроекологічного університету під керівництвом викладачів – доц. к.е.н. Овдіюк О.М., доц. к.е.н. Копитової І.В., ст. к.е.н. Місевича М.А. та к.е.н., доц. кафедри економіки та підприємництва Кільницької О.С. організувала практичний тренінг для студентів спеціальності «Менеджмент організацій і адміністрування» на КП «Водоканал».

У Китаї протягом 7–13 травня  проходив престижний міжнародний турнір з волейболу сидячи серед жінок «World Super 6». У змаганнях брали участь збірні команди Росії, Казахстану, Китаю, Індонезії, Японії та України.

Демонстрація особливостей та потенціалу області, формування стратегії, механізмів та інструментів розвитку, а також позитивного іміджу   і залучення інвестицій, обговорення   проблем та осмислення сучасних тенденцій, налагодження системи комунікації представників державних та приватних інституцій, громадськості – саме такі завдання    намагалися вирішити учасники  І Регіонального форуму «Житомирщина – територія можливостей», що проходив 16 травня в Житомирі.

У Житомирі 16 травня  вже втретє відбувся Форум роботодавців та ярмарок вакансій.  Основною метою Форуму є побудова діалогового майданчика між бізнесом, громадою, освітою та місцевою владою щодо створення в місті робочих місць, підготовки кваліфікованих кадрів, які будуть користуватись попитом на ринку праці, формування позитивного іміджу міста зі сприятливими умовами для ведення бізнесу, демонстрація житомирянам економічного і соціального капіталу міста.

У Житомирі 16 травня вперше провели   Регіональний форум «Житомирщина – територія можливостей», мета якого – продемонструвати всі  умови  для залучення інвестицій в економіку регіону.

Протягом  10–11 травня   у Таврійському державному агротехнологічному університеті на кафедрі «Машиновикористання в землеробстві» механіко-технологічного факультету проходив II етап Всеукраїнської олімпіади з навчальної дисципліни «Експлуатація машин і обладнання». В олімпіаді  взяли участь понад 100 студентів із вітчизняних закладів вищої освіти.

У Житомирському національному агроекологічному університеті 14 травня зібралися шанувальники поетичного слова – свою творчість для них  представила викладач кафедри бухгалтерського обліку, оподаткування та аудиту Світлана Вітер.

На базі Житомирського національного агроекологічного університету 12 травня вже  вдруге відбулася зустріч учасників «Public Marketing».