20.04.2021 р. з 11:35 до 12:20 відбудеться в онлайн режимі відкрита зустріч з членами експертної групи в рамках програми проведення акредитаційної експертизи освітньо-професійної програми «Екологія» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти Поліського національного університету.

изображение viber 2021 04 07 09 42 47

Поліський національний університет, ТОВ «ЕНКОН» і ГО “Федерація робототехніки та штучного інтелекту України» 7 квітня підписали меморандум про співпрацю в науково-технічній діяльності. Зокрема, мова йде про галузі робототехніки, мехатроніки, автоматизованих систем управління виробничими процесами у Поліському регіоні.

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 24.11.20 р.  № 1457 «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2020/2021 навчальному році» Поліський національний університет призначено базовим закладом вищої освіти з проведення II туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Економіка бізнесу».

Шановні науковці! Запрошуємо вас взяти участь у вебінарах про можливості ресурcів та інструментів на платформі Web of Science. Доповідач к.б.н. Тихонкова Ірина – фахівець з аналітичних ресурсів компанії Clarivate Analytics. Слухачі, що переглянуть інформацію тривалістю понад 90% часу кожного з вебінарів, отримають сертифікати учасника. Під час реєстрації вказуйте одну і ту ж електронну пошту.

Студентів Поліського національного університету запрошують взяти участь у соціальному проєкті «Scholarship в Україні» та виграти кошти на навчання

Проректор з наукової роботи та інноваційного розвитку Людмила Романчук у складі делегації освітян та науковців на чолі з Міністром освіти і науки України Сергієм Шкарлетом презентувала Поліський національний університет на освітньому форумі в Душанбе (Республіка Таджикистан),

У Поліському національному університеті 2 квітня репрезентували космічну систему оповіщення про пожежі. У зустрічі взяли участь фахівці Державного космічного агентства України, представники влади, ДСНС України в області, лісівники та викладачі вишу.

53 викладачі Поліського національного університету пройшли науково -педагогічні стажування для аграріїв

Протягом 25–28 березня 2021 року в м. Києві у Палаці спорту проходив чемпіонат України серед дорослих та молоді з гирьового спорту. У змаганнях взяли участь більше 300 спортсменів із 22 областей України та 25 закладів вищої освіти.

Скринька довіри online - це платформа, де Ви можете розмістити запитання, які турбують Вас, побажання та пропозиції. При цьому Ви можете зробити це анонімно. Профільні фахівці обов'язково дадуть оперативну та кваліфіковану відповідь на поставлені запитання та надані побажання і пропозиції.

23.03.2021 р. з 12:00 до 12:30 відбудеться в онлайн режимі відкрита зустріч з членами експертної групи в рамках програми проведення акредитаційної експертизи освітньо-професійної програми «Науки про Землю» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти Поліського національного університету. Участь усіх бажаючих у відеоконференції за посиланням:

Дистанційне навчання в університеті для здобувачів вищої освіти усіх ступенів і форм продовжено до 02.04.2021 р. (наказ № 40 од від 17.03.2021 р.)

PIКК

гиф економика конкурс