Відкриття Стартап Школи за участю студентів та викладачвів ЖНАЕУ відбулося

16 листопада 2017 р. на базі НУБіП України

Участь викладачів ЖНАЕУ у нараді директорів шкіл Новоград-Волинського району 15 листопада 2017 р. на базі методичного кабінету районного управління освіти

У Житомирі на тренінгу для студентів та малих і середніх підприємців німецький експерт Геро Фрідель поділився досвідом з питань розвитку бізнесу.

До Дня студента у Житомирському національному агроекологічному університеті 15 листопада провели святковий концерт, учасниками якого стали  студенти старших курсів та першокурсники, які гарно проявили себе під час конкурсу талантів, що проходив напередодні.

З 9 листопада по 9 грудня 2017 р. наукова бібліотека університету отримала тестовий доступ до повнотекстових баз даних EBSCO: Regional Business News, GreenFILE, ERIC, Business Source Premier та ін.

У Житомирському національному агроекологічному університеті 12 листопада відбувся  6-й Всеукраїнський благодійний фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості "Перлина Полісся-2017", учасниками якого стали майже півтори сотні талановитих дітей із різних куточків країни.

Доцент кафедри економічної теорії, інтелектуальної власності та публічного управління Житомирського національного агроекологічного університету Ірина Литвинчук  пройшла 4-тижневий тренінг на базі Варшавського університету та Ягеллонського університету у м. Кракові з проблематики впровадження інноваційних освітніх та управлінських технологій у практики української вищої школи.

Учасник атестації повинен прибути для проходження атестації у день, час та місце, визначені атестаційною комісією, і мати при собі наступні документи:

На базі Житомирського національного агроекологічного університету 11 листопада провели І Всеукраїнську футурологічну конференцію з трансгуманізму та іморталізму «Нове Майбутнє:   Життя продовжувати будете?».

З нагоди Міжнародного дня бухгалтера студенти спеціальності «Облік та оподаткування» Житомирського національного агроекологічного університету разом із наставниками підготували святковий концерт.

Студенти факультету екології і права Житомирського національного агроекологічного університету, які здобувають освіту за спеціальністю «Право» 8 листопада відвідали Верховну Раду України, а також зустрілися із нардепом,  головою ВРУ  2002–2006 рр. та 2008–2012 рр. Володимиром Литвином.

Викладачі факультету ветеринарної медицини Житомирського національного агроекологічного університету – доценти Карпюк В. В. та Ковальчук Ю. В., асистент Прус В. М. 8 листопада провели виїзне лабораторне заняття для студентів із навчальної дисципліни «Загальна і спеціальна хірургія» на базі ФГ «Хорс КЛМ», що знаходиться у с. Веприк Фастівського району Київської області.

З 6 по 10 листопада у Києві проходив Міжнародний Інформаційний тиждень Програми Європейського Союзу Еразмус+, серед учасників якого були й представники Житомирського національного агроекологічного університету.

Сварог

Баннер Міністерство освіти і науки
України

Баннер Міністерство аграрної політики та продовольства україни