Пілотний проект тісної науково-просвітницької та дослідницької роботи, співпраці та партнерства ініційовано в ЖНАЕУ, про що підписано відповідний меморандум.

Більше 6,5 тисяч цьогорічних випускників шкіл Житомирщини та інші абітурієнти країни з 12 липня розпочали подавати документи на вступ до вищих навчальних закладів.

На Житомирщині приймають заяви 4 державних, 1 комунальний та 5 приватних вищих навчальних закладів III–IV рівнів акредитації.

На базі факультету лісового господарства Житомирського національного агроекологічного університету 5 липня відбувся інформаційний семінар «Участь громадськості у лісовій сертифікації».

Організатори заходу – Національне представництво FSC в Україні, WWF в Україні та ГО «Карпатські стежки».

У Національному університеті водного господарства та природокористування 7 липня відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Вода: проблеми та шляхи вирішення».

Повідомляємо, що відповідно до Закону України «Про наукову і науково-технічну діяльність» та наказу Міністерства освіти і науки України від 14.12.2015 № 1287 «Про затвердження Положення про проведення Міністерством освіти і науки України Конкурсу проектів наукових робіт та науково-технічних (експериментальних) розробок молодих учених, які працюють (навчаються) у вищих навчальних закладах та наукових установах, що належать до сфери управління Міністерства, подальше виконання цих робіт і розробок за рахунок коштів загального фонду державного бюджету та управління ними», зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 06 січня 2016 року за № 15/28145 (зі змінами, внесеними наказом МОН від 26.04.2017 № 655) та згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 03.07.2017 № 983 з 03 липня 2017 року було оголошено конкурсний відбір проектів наукових робіт, науково-технічних (експериментальних) розробок молодих учених, які працюють (навчаються) у вищих навчальних закладах та наукових установах, що належать до сфери управління МОН за рахунок коштів загального фонду державного бюджету.

З 26 червня студенти факультету ветеринарної медицини Житомирського національного агроекологічного університету проходять практику на базі ФГ «Хорс КЛМ».

Житомирський національний агроекологічний університет 6 липня став першим серед вітчизняних аграрних ВНЗ та другим в Україні вищим навчальним закладом, який приєднався до мережі міжнародних академічних гравців EUROSCI Network, що об’єднує університети, науково-дослідні центри, департаменти, експертні групи, які мають спільну зацікавленість у дослідженні Європейського Союзу та європейської інтеграції з наукової точки зору.

Протягом 23–25 червня в смт Залізний Порт Херсонської області проходив Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «ТАЛАНТИ СВІТУ-2017».

Учасники змагалися за перемогу в шести вікових категоріях у таких номінаціях та жанрах:

В період з 20 липня по 25 серпня 2017 року атестаційна комісія з української мови працюватиме за наступним графіком:

• 26.07.2017
  • 02.08.2017
  • 09.08.2017
  • 16.08.2017
  • 23.08.2017

У Житомирському національному агроекологічному університеті 30 червня на усіх факультетах пройшли урочисті заходи з нагоди випуску студентів.

В Сумському НАУ відбувся II етап першого Всеукраїнського конкурсу студентських інноваційних проектів «Аграрна молодь та інновації», організований спільно з Державною установою «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення діяльності вищих навчальних закладів «Агроосвіта» Міністерства освіти і науки України.

На базі Житомирського національного агроекологічного університету 27 червня відбувся ІІІ Міжнародний науково-практичний форум «Інтелектуальна економіка в умовах суспільних трансформацій: перспективи публічно-приватного підприємства», співорганізаторами якого виступили ЖНАЕУ, Київський національний університет їм. Т. Шевченка, Інститут трансформації суспільства, Чернівецький національний університет ім. Ю. Федьковича, Національна академія управління, Ясський університет ім. Александра Йоанну Кузи.

29 червня 2017 року о 10:00 актова зала

ЗАСІДАННЯ   ВЧЕНОЇ   РАДИ