(вебінари, листопад 2019 р.)

Ректор Житомирського національного агроекологічного університету Олег Скидан,  викладач факультету інженерії та енергетики Савелій Кухарець, декан факультету економіки та менеджменту Олександр Опалов 18 листопада відвідали офіційне відкриття програми ЄБРР та GEF «Україна: Сталі інновації у ланцюжку створення вартості в біоенергетиці». Участь у заході також взяли сільськогосподарські компанії, сільськогосподарські асоціації, представники законодавчої та виконавчої влади, громадські організації в енергетиці, аграрному та екологічному секторах, науково-дослідні інститути/університети, які працюють над питаннями сталого розвитку, відновлюваної енергетики та сільськогосподарських питань.

Студенти  І курсу факультету екології і права Житомирського національного агроекологічного університету разом з викладачем кафедри екологічної безпеки та економіки природокористування  доцентом О.М. Климчик 20 листопада відвідали обласну універсальну наукову бібліотеку ім. Олега Ольжича.

На базі факультету лісового господарства Житомирського національного агроекологічного університету 20 листопада була проведена VІІ Всеукраїнська науково-практична конференція студентів, магістрів, аспірантів і молодих вчених «Ліс, наука, молодь».

У Житомирському національному агроекологічному університеті 19 листопада   відбулася науково-практична конференція «Сучасні аспекти екології і права» в рамках проведення І туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей: «Екологія» «Водні біоресурси та аквакультура», «Технології захисту навколишнього середовища», «Економіка природокористування та охорони навколишнього середовища», «Менеджмент природоохоронної діяльності», у якій взяли участь студенти та магістранти спеціальностей «Екологія», «Технології захисту навколишнього середовища», «Науки про Землю», «Водні біоресурси та аквакультура».

На сайті Міністерства освіти України від 19 листопада опублікували наказ «Про призначення іменних стипендій Верховної Ради України студентам закладів вищої освіти на 2019–2020 навчальний рік». Зокрема, стипендії виплачуватимуть щомісяця за місцем навчання стипендіата.

Традиційно, уже протягом багатьох років, у жовтні – листопаді, в Житомирському національному агроекологічному університеті відбуваються змагання серед студентів перших курсів.

Протягом 11–14 листопада в спорткомплексі Житомирського національного агроекологічного університету проходила Спартакіада першокурсників 2019–2020 н.р. з футзалу.

З метою  розвитку в області  галузі козівництва та популяризації вживання продукції переробки молока кіз департамент агропромислового розвитку  та економічної політики  ОДА та Житомирський національний агроекологічний університет на кафедрі технологій переробки та якості продукції тваринництва технологічного факультету в умовах навчальної лабораторії переробки молока  провели практичний тренінг з набуття навиків виробництва розсільних сирів з молока кіз господарства «Поліський хутір» Хорошівського району.

У Житомирському національному агроекологічному університеті 14 листопада відбулася ХІ студентська міжвузівська науково-практично конференція «Формування особистості студента: держава, суспільство, професія», у якій взяли участь студенти та магістранти кількох місцевих ЗВО.

На кафедрі екології лісу та безпеки життєдіяльності Житомирського національного агроекологічного університету 12 листопада провели   засідання наукового гуртка, в якому активну участь взяли студенти факультету лісового господарства та факультету ветеринарної медицини.

«Юридична клініка» Житомирського національного агроекологічного університету 16 листопада була представлена у якості партнера Безоплатної правової допомоги на Стратегічній сесії керівного складу регіональних та місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги Житомирської, Чернігівської, Київської областей та м. Київ.

Студенти факультету інженерії та енергетики Житомирського національного агроекологічного університету 14 листопада  під керівництвом викладачів Грабара І.Г., Сукманюк О.М. та Коткова В.І. відвідали фабрику, що спеціалізується на виробництві фільтрів та фільтроелементів ТОВ «МАН+ХУММЕЛЬ ФТ Україна».

Житомирський національний агроекологічний університет