29 червня 2017 року о 10:00 актова зала

20 червня 2017 року о 14:00 актова зала

ЗАСІДАННЯ ВЧЕНОЇ РАДИ

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

Українські компанії зацікавлені у тісній і довгостроковій співпраці із вищими навчальними закладами.

Про це йшла мова під час V Міжнародного бізнес-форуму «Наука – бізнес – освіта: стратегічне партнерство», який відбувся у КНЕУ 8 червня.

Протягом 7–10 червня у Києві проходила Міжнародна виставка «Агро-2017», на  якій зразки сільськогосподарської техніки, продуктів харчування, тварин та товарів для тваринництва, рослинництва та агрохімії, органічної продукції, коней, птахів, риб, автоматизованих сільськогосподарських систем  представили 1200 учасників з 15 країн.

У Житомирському національному агроекологічному університеті 9 червня побували представники  The Ohio State University – доктор Алан Лайнс, Барі Варт.

Зокрема, вони зустрілися із керівництвом, деканами факультетів і викладачами ЖНАЕУ, презентувавши свій навчальний заклад і можливості для міжнародної співпраці.

У Житомирському національному агроекологічному університеті 9 червня проходили святкові заходи з нагоди Дня факультету ветеринарної медицини, в рамках яких відбулася зустріч випускників  1992, 1997, 2002, 2007, 2012 років.

На базі Житомирського національного агроекологічного університету із 2017 року розпочинається підготовка фахівців за спеціальністю «Комп’ютерні науки» галузі знань «Інформаційні технології».

Спеціальність, яка передбачає підготовку за ОКР «Бакалавр» з найбільш широким охопленням дисциплін у галузі інформаційних технологій, у Житомирській області запроваджують вперше.

У Житомирському національному агроекологічному університеті 9 червня відзначали 41-й День народження технологічного факультету.

Привітали студентів та викладачів факультету-іменинника ректор ЖНАЕУ Олег Скидан, проректор з наукової роботи та інноваційного розвитку Людмила Романчук, в.о. декана технологічного факультету Валерій Андрійчук, завідувач кафедри технологій виробництва продукції тваринництва Ігор Ковальчук, колеги з інших факультетів.

Відповідно до наказів ректора університету з 06 по 07 червня поточного року було здійснено перевірку якості закладки та ведення вегетаційно-польових, виробничих та лабораторних дослідів, які проводилися у відповідності до затвердженого тематичного плану науково-дослідних робіт науково-педагогічного персоналу, докторантів та аспірантів. Перевірка здійснювалася на дослідному полі університету, в ботанічному саду університету, в с. Лсівщина Коростенського району Житомирської області та в лабораторіях факультету ветеринарного університету.

До Житомирського національного агроекологічного університету 8 червня завітали представники  The Ohio State University – доктор Алан Лайнс та Барі Варт.

Викладачів кафедри економіки сільського господарства, навколишнього середовища та розвитку Університету штату Огайо вітав проректор з науково-педагогiчної роботи, соцiального та гуманiтарного розвитку  ЖНАЕУ Іван Мартинчук.

У Житомирі 1 червня  відкрили новий корпус ветеринарної клініки «Багіра». Привітати заклад  із такою подією зібралися гості, клієнти, а також співробітники факультету ветеринарної медицини Житомирського національного агроекологічного університету.

У Житомирському національному агроекологічному університеті  на базі Ботанічного саду відбулася І Всеукраїнська науково-практична конференція «ТУРИЗМ: МІЖНАРОДНИЙ ДОСВІД ТА НАЦІОНАЛЬНІ ПРІОРИТЕТИ». Захід організували та провели викладачі і співробітники кафедри туризму ЖНАЕУ.

На базі факультету ветеринарної медицини Житомирського національного агроекологічного університету відбулася ХІІІ Міжнародна науково-практична конференція морфологів України «АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ СУЧАСНОЇ МОРФОЛОГІЇ».

Оркестр, квіти, вітання, почесні гості та відзнаки – у колі друзів та однодумців Житомирський національний агроекологічний університет 2 червня відзначав своє 95-річчя.

Святкові заходи стартували із самого ранку – у дворі університету ректор ЖНАЕУ Олег Скидан  привітав колектив та студентів із ювілеєм, вручив грамоти і подяки викладачам й співробітникам, відзначив найактивніших і найталановитіших студентів.