Студенти Житомирського національного агроекологічного університету Присяжнюк Ілона та Регета Ігор стали переможцями Стипендіальної програми "Нове зернятко" від компанії «Агропродсервіс».

Ректор Житомирського національного агроекологічного університету 8 січня  підписав угоду про академічне співробітництво (academic cooperation agreement) та студентську мобільність (specific cooperation agreement for student mobility) з Методистським університетом Пірасікаби, Сан-Паулу, Бразилія (Universidade Metodista de Piracicaba – UNIMEP).

Шановні викладачі та студенти!
Університет здійснив передплату періодичних видань наI півріччя 2019 року. Пропонуємо до вашої уваги список цих видань.

Покладання квітів, відвідування музею космонавтики та закладання капсули часу – на Житомирщині відзначають 112 років від дня народження видатного земляка Сергія Корольова.

Щиро вдячні!

Житомирський національний агроекологічний університет нарощує темпи розвитку співпраці у сфері космічної діяльності.

Житомирський національний агроекологічний університет 9 січня  уклав угоду з  ВАТ «Меридіан» ім. С.П. Корольова.

Житомирський національний агроекологічний університет

проводить атестацію та видачу посвідчення щодо вільного володіння державною мовою

web Космічні технології для агробізнесу FL lic

 

web Космічні технології для агробізнесу FL ob

7 січня 2019 року святкує 60-річний ювілей

доктор ветеринарних наук,

професор кафедри паразитології,

 ветеринарно-санітарної експертизи і зоогігієни

Соколюк В. М.

У Житомирському  національному агроекологічному університеті протягом 28–29 грудня на семи факультетах відзначали випуск фахівців за ОКР «Магістр».

У грудні 2018 року Житомирський національний агроекологічний університет підписав угоду про співпрацю у сфері космічної, наукової і науково-технічної діяльності з Національним центром управління та випробувань космічних засобів. На офіційній зустрічі були присутні ректор ЖНАЕУ Олег Скидан та начальник НЦУВКЗ Володимир Присяжний.

Напередодні Нового року, 26 грудня співробітники ННЦ Центру інтелектуальної власності, інноватики та управління проектами Житомирського національного агроекологічного університету – Ірина Литвинчук та Ольга Іванюк разом з Наталею Тарасенко (ЖОГО «Паритет») за сприяння керівництва Червоненської ОТГ і дирекції Червоненської ЗОШ І–ІІІ ст. провели тренінг для школярів громади в рамках реалізації проекту «Покращення якості послуг в сфері управління відходами на муніципальному рівні в ОТГ». 

Житомирський національний агроекологічний університет – навчальний заклад у центрі міста із майже столітньою історією. Нині тут готують майбутніх фахівців у 14 галузях знань, а за кількістю студентів цей заклад вищої освіти – найбільший в регіоні.


Онлайн-опитування “Реформування освіти зсередини: точка зору представників освітянського середовища”

Анкета для учителів, адміністрації закладів середньої освіти

Анкета для науково-педагогічних працівників, адміністрації закладів вищої освіти

Детальніше...


Анкети моніторингового дослідження студентів

opityv 1

Освітній портал ЖНАЕУ


Наукові конференції

Корисні посилання