22.09.2021 р. з 15:00 до 15:40 відбудеться в онлайн-режимі відкрита зустріч з членами експертної групи в рамках програми проведення акредитаційної експертизи освітньо-професійної програми «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» другого (магістерського) рівня вищої освіти Поліського національного університету.

Участь усіх бажаючих у відеоконференції за посиланням:

Ідентифікатор конференції: 750 0606 8879
Пароль: 2021

Студенти та колектив Поліського національного університету 17 вересня долучились до Міжнародної акції «World Cleanup Day». Прибирали дві локації: за мостом, що у парку культури та відпочинку, а також у Ботанічному саду.  Всесвітній день прибирання - найбільша щорічна соціальна подія у світі. Її мета - порятунок планети від сміття. Організатор акції -  Всеукраїнський молодіжний рух “Lets do it Ukraine”.

На території Ботанічного саду студенти та викладачі Поліського національного університету 17 вересня висадили десятки саджанців дерев. Такий захід учасники акції присвятили до Дня працівника лісового господарства України, який відзначається щорічно у третю неділю вересня.

У приміщенні Поліського національного університету з 13 по 17 вересня тривала виставка грибів. Відвідувачі експозиції мали змогу не лише побачити близько 80 різних видів грибів, але й дізнатися про те, які гриби їстівні, а яких слід взагалі уникати під час збирання

У Поліському національному університеті для студентів та викладачів 15 вересня ГО організація “Скриня корисних справ” провела майстер-майнд в рамках проєкту “Житомир надихає”. Метою проєкту є підвищення рівня патріотизму та обізнаності житомирян у гендерній тематиці. Сам проєкт - це презентація відеороликів про видатних жінок, чиї імена пов'язані з Житомиром.

Для студентів-першокурсників факультету права, публічного управління та національної безпеки 13 вересня відбулась історико-краєзнавча екскурсія “Твій Житомир”. З визначними місцями міста екскурсантів знайомив кандидат історичних наук, доцент кафедри суспільних наук, керівник Центру історико-демографічних досліджень та біографістики, який діє при Поліському національному університеті, Геннадій Махорін.

17.09.2021 р. з 10:30 до 11:30 відбудеться в онлайн-режимі відкрита зустріч з членами експертної групи в рамках програми проведення акредитаційної експертизи освітньо-професійної програми «Міжнародний менеджмент» другого (магістерського) рівня вищої освіти Поліського національного університету.

У Києві на НСК «Олімпійський» 9 вересня 2021 року відбувся командний чемпіонат України з естафетного бігу. Участь у змаганнях взяли команди з 11 областей України та міста Києва.

У Поліському національному університеті 6 вересня відбулось відкриття Літньої школи DAAD – go east Sommerschule 2021  "Чорнобиль сьогодні – дика природа без кордонів", яка є спільним україно-німецьким проєктом. Протягом двох тижнів магістри та докторанти з усіх куточків Німеччини вивчатимуть наслідки аварії на ЧАЕС.

Правнича школа Поліського національного університету посіла 28 місце серед 200 закладів вищої освіти України.  Відповідний рейтинг 7 вересня презентувала Асоціація правників. Метою оцінки рівня якості правничої освіти є стимулювання конкуренції між правничими школами та підвищення поінформованості потенційних роботодавців.

Завершився флешмоб «Кольори єдності», присвячений 30-річчю незалежності України та Дню прапора.

Поліський національний університет та компанія «Наукові публікації» підписали Меморандум про співробітництво у сфері освіти, науки, наукометрії та наукових досліджень.

Протягом 2–5 вересня  2021 року в м. Києві відбувся  чемпіонат України з гирьового спорту серед дорослих та молоді. У змаганнях взяли участь понад 300 учасників із 23 областей України та Києва.

Шановні науковці! Запрошуємо Вас взяти участь у вебінарах про можливості ресурcів та інструментів на платформі Web of Science. Доповідач к.б.н. Тихонкова Ірина – фахівець з аналітичних ресурсів компанії Clarivate Analytics. Слухачі, що переглянуть інформацію тривалістю понад 90% часу кожного з вебінарів, отримають сертифікати учасника. Під час реєстрації вказуйте одну і ту ж електронну пошту.