За результатами Всеукраїнської науково-практичної конференції, яка  проходила на факультеті лісового господарства Житомирського національного агроекологічного університету  у листопаді 2017 року, підготували та видали збірник матеріалів «Проблеми ведення та експлуатації лісових і мисливських ресурсів».

Проведення спільних заходів та інформаційно-роз’яснювальної роботи, розробка  і втілення навчальних, наукових, інформаційних програм й курсів,  реалізація проектів,  взаємовигідне співробітництво у різних сферах – саме такі напрямки співпраці  передбачено умовами  Меморандуму, який 15 січня в рамках круглого столу   «Фермерство як компонент місцевого економічного розвитку та модернізації сільських територій» підписав Житомирський національний агроекологічний університет  в особі ректора Олега Скидана та Баранівська міська ОТГ, яку очолює Анатолій Душко.

У червні  2017 року Житомирський національний агроекологічний університет масштабно відзначав 95-річчя, підбиваючи символічні підсумки своєї діяльності на теренах регіону та в країні загалом за цей період.

Житомирщина та увесь світ 12 січня відзначають 111-й день народження  академіка Сергія Павловича Корольова.

Творча робота студентки І курсу спеціальності "Маркетинг" Житомирського національного агроекологічного університету Тетяни Пампури «Забери мене до себе» увійшла до  сотні кращих Міжнародного соціального проекту "Книга добра".

ЖИТОМИРСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АГРОЕКОЛОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

спільно з Головним територіальним управлінням юстиції у Житомирській області та Управлінням освіти і науки Житомирської обласної державної адміністрації ЗАПРОШУЮТЬ

Народознавчий комплекс кафедри суспільних наук ЖНАЕУ "Старожитності українського села" презентує "Свята та звичаї українського народу. Зимовий цикл."

Подарунки для маленьких пацієнтів психоневрологічного відділення Житомирської психіатричної лікарні № 1, онкогематологічного відділення та обласного протитуберкульозного диспансеру до новорічних свят вже традиційно підготували та передали студенти Житомирського національного агроекологічного університету.

Доцент кафедри економічної теорії, інтелектуальної власності та публічного управління Ірина Литвинчук стала одним з переможців конкурсу від Civil School for Sound EU Practice & Institute for European Politics (Berlin) та отримала запрошення на участь у 5-місячній тренінговій програмі «AA/DCFTA Skills: Intellectual property».

Сварог

Баннер Міністерство освіти і науки
України

Баннер Міністерство аграрної політики та продовольства україни