Житомирський національний агроекологічний університет (з березня 2020 року – Поліський національний університет) з 2020 року розпочинає навчання студентів за унікальною і єдиною в Україні освітньою програмою «Захист здоров’я рослин».

Житомирський національний агроекологічний університет (з березня 2020 року – Поліський національний університет) з 2020 року розпочинає навчання студентів за унікальною освітньою програмою «Космічний моніторинг Землі».

Шановні науковці! Запрошуємо вас взяти участь у вебінарах про можливості ресурcів та інструментів на платформі Web of Science. Доповідач к.б.н. Тихонкова Ірина – фахівець з аналітичних ресурсів компанії Clarivate Analytics. Слухачі, що переглянуть інформацію тривалістю понад 90% часу кожного з вебінарів, отримають сертифікати учасника. Під час реєстрації вказуйте одну і ту ж електронну пошту.

Шановні викладачі

кафедри бухгалтерського обліку, оподаткування та аудиту і студенти спеціальності «Облік і оподаткування»! Прийміть найщиріші вітання

з нагоди професійного свята

День податківця України!

За підсумками конкурсу відібрано нових представників та експертів від України до 6 програмних комітетів «Горизонт 2020».

Представники влади, науковці, фермери та освітяни  з різних регіонів країни взяли участь у конференції «Науково-методичний супровід – основа розвитку галузі бджільництва» під головуванням заступника Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тараса Висоцького.

Доктор економічних наук, професор кафедри міжнародних економічних відносин та європейської інтеграції Поліського національного університету Віталій Данкевич представив свої наукові дослідження на «IAMO FORUM-2020» в Інституті аграрного розвитку в Центральній та Східній Європі ім. Лейбніца (ІАМО, Німеччина), який проходив з 24 по 26 червня.

ЦЕНТР "Robot.ON": літня школа з програмування та WEB-дизайну
контактний телефон: 096 152 7533

Обдарована та перспективна житомирська молодь отримала   26 червня  стипендії міського голови.

У Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціалізації «Інтелектуальна власність», що відбувся на базі Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, представниця Поліського національного університету здобула призове місце.

На кафедрі туризму та економіки підприємства НТУ «Дніпровська політехніка» проходила Міжнародна науково-освітня олімпіада з туризму.

На базі Поліського національного університету 23 червня  стартувала Всеукраїнська науково-практична конференція «Родина Рильських у європейському культурному просторі XIX–XX століть».