З 28 по 30 квітня на території Гідропарку в Житомирі пройде Всесвітній З’їзд Молоді за подолання негативних явищ у світі – Світовий Рекорд Доброти. Організатори повідомили, що ставлять перед собою 2 основні задачі: згуртування молоді з різних країн заради опрацювання спільних резолюцій та дій по подоланню негативних явищ у світі; зібрання коштів для лікування дітей з онкологічними захворюваннями, ВІЛ інфекцією та з особливими потребами.

25 квітня 2017 р. у конференц-залі університету проведено круглий стіл на тему «SMART-COMMUNITY як стратегія розвитку територіальних громад». На заході розглянуто механізми розвитку сільських територій в умовах децентралізації державного управління. В роботі круглого столу брали участь представники Асоціації міст України в Житомирській області, Асоціації сільських та селищних рад, депутати та голови сільських рад, представники громадських організацій, науковці-практики, ЗМІ.

В Інституті економіки природокористування та сталого розвитку Національної академії наук України 25 квітня 2017 року ректор Житомирського національного агроекологічного університету Олег Скидан взяв участь у роботі  круглого столу «Траєкторія сталого розвитку України: фізико-економічний вимір».

На запрошення Посла Федеративної Республіки Німеччини в Україні   Ернста Райхеля та Президента Німецького науково-дослідного товариства (DFG) Петера Штрошнайдера ректор Житомирського національного агроекологічного університету Олег Скидан 25 квітня був на прийомі у Посольстві Федеративної Республіки Німеччина.

03 травня 2017 року о 11:10 актова зала

ЗАСІДАННЯ ВЧЕНОЇ РАДИ

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про підтримку наукових проектів університету для їх подання на участь у щорічному конкурсному відборі в МОН України, виконання яких розпочнеться у 2018 році за рахунок коштів державного бюджету. Доповідає проректор з наукової роботи та інноваційного розвитку Романчук Л. Д.

За ініціативи Посольства Франції в Україні та НМЦ «Агроосвіта» 21 квітня відбувся круглий стіл «Досвід створення та функціонування агропродовольчих кластерів на прикладі «Vitagora» (Франція) та перспективи для українських аграрних університетів».

«Ми раді вітати сьогодні у стінах Житомирського національного агроекологічного університету  відомого українського економіста, політолога і визначного громадського діяча Олега Соскіна. Насправді, роботи цієї людини, ідеї та висловлювання мають великий вплив та популярність. Наші студенти, дізнавшись про цей захід, дуже зраділи, адже матимуть можливість почути важливі та актуальні речі про сьогодення та майбутнє України від експерта у сфері економіки», – відзначив під час вступного слова 21 квітня  ректор ЖНАЕУ Олег Скидан, представляючи гостя  Олега Соскіна, який завітав презентувати власну наукову  монографію «Народний капіталізм: економічна модель для України».

У Житомирському національному агроекологічному університеті 20 квітня   національний медіа-експерт ФАО (Продовольча та сільськогосподарська організація ООН) Олександр Рєвнівцев провів семінар для студентів та науково-педагогічних працівників факультету ветеринарної медицини на тему «Проект технічної допомоги: Підвищення обізнаності про африканську чуму свиней в Україні: ІІ етап».

На базі Житомирського національного агроекологічного університету  20 квітня 2017 р. відбувся «Національний ярмарок вакансій для об’єднаних територіальних громад».

Учасниками заходу стали студенти старших курсів агроуніверситету та представники Асоціації міст України у Житомирській області.

Вже традиційно у період великодніх свят студенти і викладачі Житомирського національного університету влаштовують виставку крашанок, писанок і пасок.

Зокрема, 19 квітня у гуртожитку технологічного факультету ЖНАЕУ провели тематичний конкурс «Великдень об’єднує».

Студенти Житомирського національного агроекологічного університету отримали сертифікати про знання англійської мови рівня «А2».

20.04.2017 року о 11.20 на базі Житомирського національного агроекологічного університету в аудиторії 55 відбудеться «Національний ярмарок вакансій для ОТГ» (об’єднаних територіальних громад).

У Житомирському національному агроекологічному університеті продовжують налагоджувати співпрацю зі своїми іноземними колегами.

Наукові конференції

Сварог

Баннер Міністерство освіти і науки
України