13.01.2022 р. з 14:30 до 15:10 відбудеться в онлайн-режимі відкрита зустріч з членами експертної групи в рамках програми проведення акредитаційної експертизи освітньо-професійної програми "Галузеве машинобудування" першого (бакалаврського) рівня вищої освіти Поліського національного університету.

Участь усіх бажаючих у відеоконференції за посиланням:

Ідентифікатор конференції: 771 1147 8008
Код доступу: tA4cQf

Uvaga-3.jpg

З 15.11.2021, інформація на сайт не викладається!

Виклад інформації відбувається на новий сайт - polisyauniver.edu.ua за посиланням: forms.gle/SqeNKTTciBpdu53U9 !

вебінарчик

Вебінар 8 листопада

Студентів та викладачів Поліського національного університету запрошують взяти участь у проєкті «Skills Up Camp. Національна програма розвитку лідерства та кар'єрних можливостей молоді». Участь можуть брати студенти всіх напрямків та спеціальностей.

Екологічне значення морфологічних озна

СПРОБУЙ СЕБЕ В ПСИХОЛОГІЇ А3

зображення viber 2021 11 01 19 47 52 048

У Поліському національному університеті 1 листопада відбулось нагородження переможців та учасників творчого конкурсу “October bouquet”.

У рамках проведення заходу «Дні сталої енергії» студенти Поліського національного університету та інших навчальних закладів спільно з представниками міської ради працювали над ідеями сталого розвитку Житомира. Ідеатон тривав 26-27 жовтня за участю попередньо відібраних команд у форматі воркшопів та інтенсивів.

Цього року святкування міжнародного Дня маркетолога в Поліському національному університеті відбулося у форматах онлайн та офлайн. З нагоди професійного свята кафедрою маркетингу проведено низку святкових заходів, учасниками яких стали студенти спеціальності «Маркетинг» та інших спеціальностей нашого університету, студенти-маркетологи Житомирського торговельно-економічного фахового коледжу КНТЕУ, викладачі і маркетологи-практики.

Студенти Поліського національного університету підтримати благодійну акцію «Тиждень донорства» та долучилися до здачі крові. Більшість юнаків та дівчат навчального закладу стали донорами вперше.

Осінь переступила свій екватор, вкривши все довкола своїм жовто-багряним килимом. Працівники Поліського національного університету вирішили влаштувати суботню толоку, щоб підготувати прилеглу до будівель вузу територію до приходу зими.