У Житомирі 14 листопада в урочистій атмосфері аграрії області приймали привітання з нагоди Дня працівника сільського господарства.

У Житомирському національному агроекологічному університету провели тренінг з курсу "Міжнародний агробізнес"  для першокурсників спеціальності "Міжнародні економічні відносини".

У  Житомирський національний агроекологічний університет 13 листопада  завітав генеральний директор ТОВ "Біовета Україна" D.V.M. Їржі Неужіл.

На технологічному факультеті Житомирського національного агроекологічного університету 14 листопада провели круглий стіл  «Наукові принципи та сучасні критерії оцінки кормів та раціонів для молочних корів в Україні та світі: шляхи удосконалення вітчизняного досвіду. Майстер-клас складання раціонів».

 У Житомирському національному агроекологічному університеті 13 листопада    відбулася зустріч з учасником Антарктичної експедиції 2012/13 та 2017/18 років, кандидатом біологічних наук, провідним науковим співробітником інституту зоології імені І. І. Шмальгаузена Віталієм Смаголем.  

14 листопада минає 100 років від утворення Директорії – найвищого органу державної влади відродженої Української Народної Республіки. Директорія УНР прийшла на зміну Гетьманату П. Скоропадського та започаткувала третій етап Української революції 1917–1921 років.

21 листопада 2018 року о 14 00

актова зала університету

ЗАСІДАННЯ ВЧЕНОЇ РАДИ

У спорткомплексі Житомирського національного агроекологічного університету 12 листопада проходили змагання з настільного тенісу в залік ХІV Спартакіади «Здоров’я» серед викладачів та співробітників 2018 року.

За результатами змагань місця розподілися таким чином:

  • І місце – факультет обліку та фінансів
  • ІІ місце – факультет ветеринарної медицини
  • ІІІ місце – агрономічний факультет.

Протягом 1–13 листопада у спортивних залах ЖТК та ЖДТУ проходив чемпіонат  Житомира з баскетболу серед чоловічих команд ЗВО 2018–2019 н.р.

Науково-педагогічні працівники кафедри внутрішніх хвороб тварин та фізіології факультету ветеринарної медицини Житомирського національного агроекологічного університету – доцент Ірина Горальська,  старші викладачі Володимир Гончаренко  і Василь Прус  та   студент 5 курсу ОС «Магістр» Олійник О.  взяли участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Актуальні проблеми внутрішньої патології тварин» та з нагоди відкриття меморіалу академіку Левченку Володимиру Івановичу.

У спорткомплексі Житомирського національного агроекологічного університету  9 листопада відбулося відкриття Всеукраїнських фінальних змагань з волейболу серед жіночих та чоловічих команд ГО ВФСТ "Колос".

 Як підвищити якість аграрної освіти,  забeзпeчити доступ до вищої освіти сільській молоді, вирішити проблeми підготовки молодших спeціалістів, знайти шляхи фінансування, співпрацювати з бізнeсом, питання інтeграційних процeсів, міжнародної діяльності, виховної роботи − всі ці  проблеми та шляхи їх вирішення розглядалися на засіданні Ради асоціації працівників аграрних навчальних закладів "Украгроосвіта", яке відбулося на базі Миколаївського НАУ 7-8 листопада 2018 року.

У Житомирі водосховище річки Тетерів потерпало від цвітіння води. Один із надійних способів вирішити цю проблему – запустити рослиноїдну рибу: білий амур, білий товстолобик та гібрид білого і строкатого товстолобика. Саме із цією метою  8 листопада у водосховище річки Тетерів почали запускати рибу.


Онлайн-опитування “Реформування освіти зсередини: точка зору представників освітянського середовища”

Анкета для учителів, адміністрації закладів середньої освіти

Анкета для науково-педагогічних працівників, адміністрації закладів вищої освіти

Детальніше...


Анкети моніторингового дослідження студентів

opityv 1

Освітній портал ЖНАЕУ


Корисні посилання