Шановні науковці, запрошуємо Вас взяти участь у вебінарах про можливості ресурcів та інструментів на платформі Web of Science. Початок вебінарів о 16:15, тривалість – 1 година. Доповідач к.б.н. Тихонкова Ірина – фахівець з аналітичних ресурсів компанії Clarivate Analytics.

 Команда ГС "Біоенергетична асоціація України"  продовжує створення спільної платформи для співпраці на ринку біоенергетики України, забезпечення найбільш сприятливих умов ведення бізнесу, прискореного та сталого розвитку біоенергетики.

Ректор Житомирського національного агроекологічного університету Олег Скидан привітав та вручив сертифікати фахівцям із проведення аудиту енергетичної ефективності будівель, підготовка яких проводилася тренерами  на базі навчального закладу у відповідності до статті 9 Закону України «Про енергетичну ефективність будівель», Постанови КМУ від 26 липня 2018 р. №605 «Порядок проведення професійної атестації осіб, які мають намір провадити діяльність із сертифікації енергетичної ефективності та обстеження інженерних систем» і Угоди між Державним агентством з енергоефективності та енергозбереження України та  ЖНАЕУ «Про співпрацю щодо створення атестаційних комісій, що будуть проводити професійну атестацію осіб, які мають намір провадити діяльність із сертифікації енергетичної ефективності та обстеження інженерних систем» від 05.02.2019 року.

Шановні науковці!

У Житомирі 12 січня відзначали 113-у річницю від дня народження  видатного конструктора Сергія Корольова. Однією з ключових подій цього дня стало підписання угоди про регіонального створення інноваційно-космічного кластера «Полісся».

 У рамках заходів з нагоди відзначення 113-річчя з дня народження конструктора Сергія Корольова 12 січня ректор Житомирського національного агроекологічного університету Олег Скидан вручив відзнаку «Почесного професора» цього закладу вищої освіти керівнику Національного центру управління та випробувань космічних засобів Володимиру Присяжному.

«У Житомирському національному агроекологічному університеті кілька тижнів тому запрацювала  інжинірингова школа, куди кожен охочий може прийти зі своєю ідеєю, знайти команду однодумців і створити корисний стартап. Наразі там уже розробили перший успішний проєкт – інтерактивну пісочницю, яка допомагає дітям вивчати планети Сонячної системи, дорослих заспокоює, а хворим допомагає в реабілітації. У школі акцентують, що перше правило для стартапера-початківця – це ідея та прагнення змінити те, що тебе не влаштовує у житті. Наразі тут працюють над 5 стартапами і сподіваються, що вони зможуть стати конкурентними й популярними», –  пише Ірина Чириця на сайті «Укрінформ».

У Житомирі 12 січня відзначали 113-у річницю з дня народження геніального космічного конструктора Сергія Корольова.

10.01.2020 р. Актова зала 11:00 год. 

Конференція трудового колективу університету ЖНАЕУ

У Житомирському  національному агроекологічному університеті протягом 27–28 грудня   відзначали випуск фахівців за ОКР «Магістр».

Ректор Житомирського національного агроекологічного університету Олег Скидан під час засідання Вченої ради вручив завідувачу кафедри анатомії і гістології факультету ветеринарної медицини  Леоніду Горальському подяку від Міністерства освіти і науки України за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у підготовку висококваліфікованих спеціалістів та плідну науково-педагогічну діяльність. 

 Вже з січня 2020 року в Україні розпочнеться масштабна реформа вищої освіти. Вона змінить механізм фінансування та управління закладами, а також розширить можливості для освіти дорослих. Про це розповіла Міністр освіти і науки Ганна Новосад під час презентації концепції реформи ректорам  закладів вищої освіти 24 грудня.

Корисні посилання