У Львові протягом 25–28 квітня проходив  фінальний тур Чемпіонату студентської ліги України з волейболу серед жіночих команд вищої ліги сезону 2016–2017 років.

Зокрема, на цих змаганнях команда Житомирського національного агроекологічного університету виборола ІІІ місце.

Студенток ЖНАЕУ  із волейбольної команди було нагороджено медалями, а також присвоєно звання «Кандидат у майстри спорту України».

Крім цього, ректору Житомирського національного агроекологічного університету Олегу Скидану, а також тренеру жіночої волейбольної команди ЖНАЕУ  Оксані Ободзінській було вручено подяки за багаторічну і плідну співпрацю з федерацією волейболу в Україні і вагомий внесок у розвиток українського волейболу.