На базі спорткомплексу Житомирського національного агроекологічного університету протягом 4–5 березня проходив традиційний відкритий турнір з волейболу серед чоловічих команд, присвячений пам'яті Аркадія Зорі. 

У  церемонії відкриття змагань   взяли участь  голова Житомирської обласної ради, голова обласної Федерації волейболу Володимир Ширма, начальник управління сім’ї, молоді та спорту Житомирської облдержадміністрації  Світлана Гресь, ректор Житомирського національного агроекологічного університету Олег Скидан, проректор з науково-педагогiчної роботи, соцiального та гуманiтарного розвитку Іван Мартинчук та інші гості.

Володимир Ширма від обласної Федерації волейболу  вручив волейбольні м'ячі усім капітанам команд.  

Світлана Гресь привітала усіх учасників змагань та побажала гарних вражень  від ігор та перемоги найсильнішим.  

 Олег Скидан наголосив на тому, що Житомирський національний агроекологічний університет не лише приймає спортивні змагання обласного рівня, але й має свої волейбольні традиції, адже і жіноча, і чоловіча команди ЖНАЕУ, досягають значних успіхів. Крім цього, в агроуніверситеті у 2016 році започаткували волейбольний турнір пам’яті випускника – загиблого у зоні АТО десантника 90 батальйону Дмитра Ільницького.

Відзначимо, що збірна ЖНАЕУ також взяла участь у турнірі з волейболу серед чоловічих команд, присвячений пам'яті Аркадія Зорі.  При цьому, хлопці були у новій формі, яку  подарував Василь Савченко.

Загалом, за два дні турніру між собою зіграли: СК "Бердичів", ВК "Хорос", ВК "Біоресурс, ВК "Лугини", ВК "Ємільчино", ВК "ЖНАЕУ", ВК "Житомир", ВК "Житомирський агротехнічний коледж". 

Перемогу і кубок змагань здобула СК «Бердичів». Кращих учасників турніру голова Житомирської облради Володимир Ширма відзначив медалями.

Довідково: Аркадій Євдокимович Зоря був відомим громадським і політичним діячем. Свого часу займав посаду  директора Житомирського агротехнічного коледжу. Працюючи на цій посаді, він доклав багато зусиль для розвитку волейболу не лише в коледжі, але й у Житомирській області. За його керівництва волейбольна команда навчального закладу виборювала призові місця на різних турнірах серед вишів агропромислового комплексу.

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

Корисні посилання