5-6 березня 2016 року у спортивному комплексі Житомирського національного агроекологічного університету відбувся відкритий турнір серед чоловічих та жіночих команд з волейболу присвячений пам’яті Аркадія Євдокимовича Зорі.

У змаганнях взяли участь 5 жіночих та  8 чоловічих команд з багатьох регіонів Житомирської області, м. Києва та м. Тернополя.

На урочистому відкритті, яке відбулось 5 березня, були присутні члени оргкомітету, керівники департаментів Житомирської облдержадміністрації, керівники спортивних організацій області, відомі у минулому  спортсмени. Учасників змагань привітав  ректор ЖНАЕУ, Олег Васильович Скидан.

Під час відкриття усім учасникам змагань були роздані буклети з інформацією про наш університет, про умови вступу, а також запропоновано передати їх випускникам шкіл районів Житомирської області і запросити до навчання в ЖНАЕУ.

Самі змагання тривали два дні і пройшли  цікаво і дуже напружено.

Серед жіночих команд не було рівних команді нашого університету.

Уже в трете поспіль, наша жіноча команда стала переможцем турніру і була нагороджена дипломом першого ступеню, медалями  та перехідним Кубком. Друге місце зайняла команда ЖДУ ім.І.Франка, третє місце – команда «NRG» м. Київ.

Серед чоловічих команд перше місце зайняла команда ВК «Житомир»,  друге місце ВК «Біоресурс», третє місце ВК «Хорос». Команда ЖНАЕУ зайняла V місце.

 

Кафедра фізичного виховання

Житомирський національний агроекологічний університет


Онлайн-опитування “Реформування освіти зсередини: точка зору представників освітянського середовища”

Анкета для учителів, адміністрації закладів середньої освіти

Анкета для науково-педагогічних працівників, адміністрації закладів вищої освіти

Детальніше...


Онлайн-опитування "Впровадження автономності українських закладів вищої освіти в контексті європейського досвіду університетської автономії" 

Детальніше...


Тест з охорони праці 

 


Анкети моніторингового дослідження студентів

Korolov.Kosmos.Zhitomir

Освітній портал ЖНАЕУ


Корисні посилання