Вже традиційно на початку грудня у Житомирському національному агроекологічному університеті  влаштували  «Спортивний вечір», під час якого підвели підсумки  спортивного року і нагородили кращих спортсменів та  команди, які брали участь у  Спартакіаді першокурсників та Спартакіаді «Здоров’я» в ЖНАЕУ. Також відбулося відкриття  XXII Спартакіади.

Святковий захід, який відбувся 8 грудня у спорткомплексі агроуніверситету, відвідали: голова Житомирської обласної ради Володимир Ширма, начальник управління сім'ї, молоді та спорту Житомирської  ОДА Світлана Гресь, ректор ЖНАЕУ Олег Скидан, проректор  з наукової роботи та інноваційного розвитку Людмила Романчук, проректор з питань економічного розвитку та безпеки Юрій Демяненко, проректор з науково-педагогiчної роботи, соцiального та гуманiтарного розвитку Іван Мартинчук, декани факультетів, викладачі і студенти, інші.

Вітаючи  кращих спортсменів та їх тренерів, викладачів та співробітників, які брали участь у Спартакіаді ЖНАЕУ, голова обласної ради Володимир Ширма побажав усім величі сили духу, мужності та здорового спортивного азарту, а також вручив грамоти обласної  ради та подяки.

«Сьогоднішнє зростання рядів прихильників фізичної культури і спорту є гарною ознакою утвердження людської краси і духовного здоров’я, прагнення людини до самовдосконалення», – зазначив голова Житомирської обласної ради Володимир Ширма.

Начальник управління сім'ї, молоді та спорту Житомирської облдержадміністрації Світлана Гресь привітала гостей свята та вручила Почесні грамоти від управління тренерам та спортсменам.

 Ректор Житомирського національного агроекологічного університету Олег Скидан наголосив, що спортсмени цього навчального закладу дійсно мають спортивну славу, адже неодноразово ставали переможцями змагань міського, обласного і всеукраїнського рівнів. Крім цього, є серед студентів ЖНАЕУ переможці чемпіонату Європи.

 «Ми пишаємося здобутками наших студентів, які підкорюють спортивні вершини.  Приємно визнавати, що серед студентів Житомирського національного агроекологічного університету чемпіони України з легкої атлетики, з кікбоксингу, з триатлону, гирьового спорту, пауерліфтингу, армреслінгу. Наші викладачі тренують спортсменів, які здобувають такі високі нагороди, входять до складу збірної України, отримують звання майстрів спорту.  Анна Дроздова, Єгор Фролов, Діана Машевська, Руслан, Євгеній Колесник, Андрій Муравський, Олександр Волков, Дмитро Луцишин,  волейболісти  і багато-багато інших студентів  – це спортивна еліта університету. З кожним роком таких завзятих та успішних стає все більше. Разом з тим, показати загальний рівень спортивної підготовки   серед студентів, викладачів і співробітників університету, допомагають щорічні Спартакіади,  куди включено 10 видів спорту: настільний теніс, шахи, гирьовий спорт, волейбол (чоловіки, жінки), футзал (чоловіки, жінки) баскетбол, пауерліфтинг, бадмінтон. Такі змагання проводяться для широкого впровадження фізичної культури у побут студентської молоді, покращення масової фізкультурно-оздоровчої і спортивної роботи в університеті, залучення студентів до регулярних занять фізичною культурою тощо. В університеті працює 18 спортивних секцій, де підвищують свою спортивну майстерність більше як 400 студентів».

Ректор разом із викладачами кафедри фізичного виховання та почесними гостями відзначили кубками та грамотами провідних спортсменів ЖНАЕУ, переможців Спартакіади.

У загальному заліку першість ХХІ Спартакіади вибороли спортсмени технологічного факультету Житомирського національного агроекологічного університету, ІІ місце зайняли спортсмени факультету екології і права, а ІІІ – спортсмени агрономічного факультету.

Керівництво університету також відзначило Дембу Георгія Дмитровича – заслуженого працівника фізичної культури і спорту України, заслуженого тренера України.

За свою багаторічну плідну працю він підготував велику кількість спортсменів високого класу, серед них – і студенти національного агроекологічного університету.

У рамках «Спортивного вечора» відбулися  показові виступи з самбо, кікбоксингу, спортивної акробатики, аеробіки, а також була культурна програма із піснями й народними танцями.

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету


 PIКК

 

web прийом до аспірантури

 

 PIКК

гиф економика конкурс

Калькулятор 1920х1080

 PIКК

Black Simple Technology Presentation

portal2020 pnu


 

Структурні підрозділи Поліського університету

Корисні посилання