Протягом 5–9 грудня у спортивному комплексі Житомирського національного агроекологічного університету проходить VI відкритий турнір з боксу серед юніорів, присвячений Дню Збройних Сил України та вшанування пам’яті майстрів спорту Олега Зубенка та Богдана Брусєнцова.

Цьогоріч змагання отримали статус всеукраїнських, а його учасниками стало більше 60-и спортсменів із 16-и регіонів країни.

Урочисте відкриття турніру відбулося 6 грудня. На заході були присутні заступник голови Житомирської ОДА Олексій Ясюнецький, проректор з науково-педагогiчної роботи, соцiального та гуманiтарного розвитку ЖНАЕУ Іван Мартинчук, боксери та їх тренери, судді, інші.

«Нам приємно вкотре приймати захід такого рівня, – зауважив проректор Житомирського національного агроекологічного університету Іван Мартинчук. – Раді підтримувати молодіжний спорт, адже й у своєму навчальному закладі робимо усе для того, аби розкрити спортивний потенціал кожного студента. Бажаю учасникам цього турніру чесної боротьби, нехай переможе кращий. Кожен з вас свідомо обрав цей вид спорту, багато тренується і докладає зусиль, аби досягти результатів, тож не здавайтеся, а перемоги чи поразки лише гартують ваш бойовий дух».