У спортивному комплексі Житомирського національного агроекологічного університету 21 травня 2017 року відбувся  Відкритий обласний турнір з волейболу серед чоловічих команд ветеранів.

Змагання були присвячені Дню пам’яті та примирення, а також Дню перемоги. Участь в турнірі взяли дві команди з Житомира та по одній – з райцентру Ємільчине  та Одеської області.

Спортсменів, суддів та вболівальників вітали ректор Житомирського національного агроекологічного університету Олег Скидан та  проректор з науково-педагогiчної роботи, соцiального та гуманiтарного розвитку Іван Мартинчук.

«Житомирський агроуніверситет вже має свої волейбольні традиції. Ми приймаємо змагання різного рівня і самі показуємо хороші результати. Зокрема, зовсім нещодавно наша волейбольна команда дівчат стала третьою на Чемпіонаті студентської ліги України. Так само добре себе показує протягом кількох останніх років і чоловіча волейбольна команда ЖНАЕУ. Більше того, наш випускник, а нині голова Житомирської облради – Володимир Ширма, очолює обласну Федерацію волейболу. Щиро вітаю учасників сьогоднішніх змагань і, особливо, гостей з Одеської області, бажаю гарної гри і перемоги кращим».

За результатами змагань, перемогу в обласному турнірі здобула команда «Житомир-1», друге місце також дісталося житомирянам, «бронза» – у команди з Одещини, а четверте місце має команда з Ємільчиного.

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

Корисні посилання