Протягом  15–17 грудня у спортивному комплексі Житомирського національного агроекологічного університету проходив чемпіонат України з волейболу серед жіночих команд  (Перша ліга).


 Зокрема, між собою зіграли  ВК «Полісся» (Житомир) – ДВК «Полісянка» (Житомир), ДВК «Полісянка» (Житомир) – ДЮСШ «Спартак» (Вінниця),  ДЮСШ "Спартак" (Вінниця) – ВК "Полісся" (Житомир).

 «Ми раді приймати у себе спортивний захід всеукраїнського рівня, – зауважив ректор Житомирського національного агроекологічного університету Олег Скидан. – Наш навчальний заклад має свої власні волейбольні традиції, а жіноча і чоловіча команди ЖНАЕУ незмінно демонструють гарні результати. Кілька тижнів тому вдруге провели міський  турнір з волейболу пам’яті нашого випускника – загиблого учасника АТО Дмитра Ільницького, де переможцями стала команда агроуніверситету. Бажаю командам-учасницям чемпіонату України вдалої гри, сил та витривалості,  переможного сезону».

За результатами ігор, волейбольна команда «Полісся» здобула перемогу у стартовому турі Першості України серед жінок. Гра із вінничанками завершилася для них із рахунком 3:0.

 «Спочатку ми хотіли заявити команду одразу у вищу лігу, адже дівчата мають значний потенціал і амбіції. Але вирішили не порушувати спортивних традицій і стартували з 1 ліги, – відзначив голова Житомирської обласної ради Володимир Ширма. – Наразі головне завдання дівчата виконали – на високій швидкості пройшли першу лігу і вже наступного року виступатимуть у вищій. У цілому для підтримки спорту області плануємо створити спортивний ліцей, де будемо збирати та виховувати талановитих і перспективний дітей, які у майбутньому будуть представляти на спортивних змаганнях нашу область».

Наступні матчі у рамках 2 туру чемпіонату України з волейболу серед жінок проходитимуть 16–18 лютого 2018 року у Білій Церкві.

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

ПОЛІСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

Структурні підрозділи Поліського університету

Корисні посилання