Успішно виступає в цьому сезоні у міжнародних та всеукраїнських змаганнях студентка факультету екології і права, майстер спорту України з триатлону Діана Машевська. Діана входить до складу юніорської команди України з триатлону і бере участь у міжнародних змаганнях.

20 лютого 2016 року, відбувся відкритий чемпіонат Іспанії з дуатлону. Дуатлон це скорочена версія триатлону, куди входить велоспорт та крос. У цих змаганнях наша студентка стала бронзовим призером. А вже 28 лютого, відбувся чемпіонат Іспанії з триатлону серед юніорів і Діана Машевська стала чемпіонкою Іспанії.

22 квітня, у Житомирі на чемпіонаті України Діана стала чемпіонкою серед юніорів та виборола бронзову нагороду серед дорослих в естафеті у складі команди Житомирської області.

Завідувач кафедри фізичного виховання

Ф. Г. Опанасюк