З нагоди відзначення Дня фізичної культури і спорту України 8 вересня у Житомирській облдержадміністрації відбулися урочистості.

 Привітати спортсменів прийшли заступник голови облдержадміністрації Ярослав Лагута, перший заступник голови обласної ради Володимир Ширма, начальник управління сім’ї, молоді та спорту Світлана Гресь та голова Житомирського обласного відділення Олімпійського комітету України Олександр Оніщук.

 «Вітаю вас із професійним святом та бажаю успіхів. Щиро дякую тренерам за їхню кропітку працю, спортсменам за ті результати, які ви показуєте усьому світові. Прийміть найщиріші привітання від усієї області», – зазначив Ярослав Лагута.

Заступник голови Житомирської ОДА у рамках заходу привітав  молодих спортсменів, серед яких і студент ІІІ курсу  технологічного факультету Житомирського національного агроекологічного університету Євгеній Колесник.

Відзначимо, що нещодавно Євген виконав норматив «Майстра спорту України» і саме з рук чиновника отримав відповідне посвідчення.

 У спортсмена з ЖНАЕУ понад 40 медалей, десятки відзнак і призових місць на змаганнях районного, обласного, всеукраїнського та міжнародного рівнів. 

Його найбільше досягнення наразі – «срібло» Чемпіонату Європи з гирьового спорту, яке завоював саме на змаганнях у Польщі в травні 2016 року. Хлопець поступився першим місцем росіянину.

 Щотижня Євгеній тренується по три рази, напередодні чергових змагань переходить у посилений режим – чотири тренування на тиждень. Готують його два тренери – Василь Пронтенко та ст. викладач кафедри фізичного виховання ЖНАЕУ Павло Ткаченко.

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету


 PIКК 

web прийом до аспірантури

 PIКК

 PIКК

Black Simple Technology Presentation

portal2020 pnu


 

Структурні підрозділи Поліського університету

Корисні посилання