На спортивній базі Новоград-Волинського економіко-гуманітарного коледжу 23–24 квітня відбувся чемпіонат Житомирської області з гирьового спорту серед юнаків та дівчат до 18 років.

Вага гир для хлопців – 16 кг, дівчат – 12 кг. Головний суддя змагань – заслужений працівник фізичної культури та спорту, МС СРСР Олександр Миколайович Дідовець.

У змаганнях взяли участь близько 80 спортсменів та спортсменок із 6 команд. У командному заліку перемогла збірна Новоград-Волинського району, ІІ місце посіла збірна Андрушівського району, ІІІ – команда м. Житомир.

Студентка 1 курсу факультету екології та права Житомирського національного агроекологічного університету Таїса Карбовська завоювала на Чемпіонаті ІІ місце у ваговій категорії +58.