З 13 по 16 жовтня 2016 року в Рівному відбулися змагання  –  Відкритий Кубок України з кікбоксингу WAKO серед юнаків та юніорів.

У них взяли участь студенти агрономічного факультету Житомирського національного агроекологічного університету Єгор Фролов та Олександр Волков.

Подолавши своїх суперників,  студенти ЖНАЕУ стали переможцями Кубку України.

Нагадаємо, що Відкритий Кубок України з кікбоксингу WAKO серед юнаків та юніорів проводиться з метою: широкого залучення населення до занять фізичною культурою та спортом; подальшого розвитку виду спорту і його популяризації в державі; підвищення рівня майстерності спортсменів;  відбору сильніших спортсменів до складу збірної команди України для участі в міжнародних змаганнях; активізації навчально-тренувальної роботи в спортивних організаціях; підведення підсумків роботи в спортивних організаціях.