Близько 700 дітей, студентів, спортсменів та ветеранів взяли участь у змаганнях з бігу у рамках Олімпійського дня у Житомирі. Урочистості та забіги відбулися 24 травня 2017 року на Новому бульварі у Житомирі.

Привітали учасників заступник голови Житомирської облдержадміністрації Ярослав Лагута, начальник управління сім’ї, молоді та спорту ОДА Світлана Гресь, заступник голови Житомирського обласного відділення НОК України Леонід Самунь.

«Бажаю усім перемог, у першу чергу – перемог над собою. Серед сьогоднішніх учасників будуть переможці, але не буде переможених, тому що фізична культура і спорт – це здоров’я, майбутнє і гарний настрій», – зазначив Ярослав Лагута.

Для присутніх відбулися показові виступи спортсменів-баскетболістів, волейболістів, лучників та художні номери.

Продовжився Олімпійський день змаганнями зі спортивного бігу на 50 м, 100 м, 500 м та 1000 м. Змагаються дошкільнята, учні, студентська молодь, спортивні аматори та ветерани спорту.

Зокрема, активну участь у заходах з нагоди Олімпійського дня взяли студенти та викладачі Житомирського національного агроекологічного університету.

На дистанції 1000 м впевнену перемогу отримала старший викладач кафедри фізичного виховання ЖНАЕУ, майстер спорту з легкої атлетики Тетяна  Сметаннікова.

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

Житомирський національний агроекологічний університет


Онлайн-опитування “Реформування освіти зсередини: точка зору представників освітянського середовища”

Анкета для учителів, адміністрації закладів середньої освіти

Анкета для науково-педагогічних працівників, адміністрації закладів вищої освіти

Детальніше...


Онлайн-опитування "Впровадження автономності українських закладів вищої освіти в контексті європейського досвіду університетської автономії" 

Детальніше...


Тест з охорони праці 

 


Анкети моніторингового дослідження студентів

Korolov.Kosmos.Zhitomir

Освітній портал ЖНАЕУ


Корисні посилання