З нагоди відзначення Дня фізичної культури і спорту України у Житомирській облдержадміністрації відбулися  святкові заходи.

Привітати спортсменів прийшли заступник голови облдержадміністрації Ярослав Лагута, перший заступник голови обласної ради Володимир Ширма, начальник управління сім’ї, молоді та спорту Світлана Гресь та голова Житомирського обласного відділення Олімпійського комітету України Олександр Оніщук.

Заступник голови Житомирської ОДА у рамках заходу привітав  молодих спортсменів, серед яких і двоє студентів Житомирського національного агроекологічного університету – Євгеній Колесник та Дмитро Луцишин.

Дмитро Луцишин навчається на факультеті обліку і фінансів ЖНАЕУ, йому присвоєно звання «Майстер спорту України» з армреслінгу. Під час урочистостей в ОДА, за вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту, Дмитра Луцишина було нагороджено Почесною грамотою.

«Для нас це приємна подія, адже Дмитро є людиною з особливими потребами і, незважаючи на це, веде здоровий спосіб життя, активно займається спортом і отримав багато перемог у змаганнях з армреслінгу. В цьому році Дмитро Луцишин став чемпіоном України і його включено до збірної команди  країни», – повідомляють на кафедрі фізичного виховання ЖНАЕУ.

Сварог

Баннер Міністерство освіти і науки
України

Баннер Міністерство аграрної політики та продовольства україни