З нагоди відзначення Дня фізичної культури і спорту України у Житомирській облдержадміністрації відбулися  святкові заходи.

Привітати спортсменів прийшли заступник голови облдержадміністрації Ярослав Лагута, перший заступник голови обласної ради Володимир Ширма, начальник управління сім’ї, молоді та спорту Світлана Гресь та голова Житомирського обласного відділення Олімпійського комітету України Олександр Оніщук.

Заступник голови Житомирської ОДА у рамках заходу привітав  молодих спортсменів, серед яких і двоє студентів Житомирського національного агроекологічного університету – Євгеній Колесник та Дмитро Луцишин.

Дмитро Луцишин навчається на факультеті обліку і фінансів ЖНАЕУ, йому присвоєно звання «Майстер спорту України» з армреслінгу. Під час урочистостей в ОДА, за вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту, Дмитра Луцишина було нагороджено Почесною грамотою.

«Для нас це приємна подія, адже Дмитро є людиною з особливими потребами і, незважаючи на це, веде здоровий спосіб життя, активно займається спортом і отримав багато перемог у змаганнях з армреслінгу. В цьому році Дмитро Луцишин став чемпіоном України і його включено до збірної команди  країни», – повідомляють на кафедрі фізичного виховання ЖНАЕУ.

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету


 PIКК

 

web прийом до аспірантури

 

 PIКК

гиф економика конкурс

Калькулятор 1920х1080

 PIКК

Black Simple Technology Presentation

portal2020 pnu


 

Структурні підрозділи Поліського університету

Корисні посилання