З нагоди відзначення Дня фізичної культури і спорту України у Житомирській облдержадміністрації відбулися  святкові заходи.

Привітати спортсменів прийшли заступник голови облдержадміністрації Ярослав Лагута, перший заступник голови обласної ради Володимир Ширма, начальник управління сім’ї, молоді та спорту Світлана Гресь та голова Житомирського обласного відділення Олімпійського комітету України Олександр Оніщук.

Заступник голови Житомирської ОДА у рамках заходу привітав  молодих спортсменів, серед яких і двоє студентів Житомирського національного агроекологічного університету – Євгеній Колесник та Дмитро Луцишин.

Дмитро Луцишин навчається на факультеті обліку і фінансів ЖНАЕУ, йому присвоєно звання «Майстер спорту України» з армреслінгу. Під час урочистостей в ОДА, за вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту, Дмитра Луцишина було нагороджено Почесною грамотою.

«Для нас це приємна подія, адже Дмитро є людиною з особливими потребами і, незважаючи на це, веде здоровий спосіб життя, активно займається спортом і отримав багато перемог у змаганнях з армреслінгу. В цьому році Дмитро Луцишин став чемпіоном України і його включено до збірної команди  країни», – повідомляють на кафедрі фізичного виховання ЖНАЕУ.

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

Корисні посилання

Сварог

Баннер Міністерство освіти і науки 
України

Баннер Інформаційно-аналітичного порталу про вищу освіту в Україні та за кордоном

Баннер Міністерство аграрної політики та продовольства україни

Баннер Міністерство освіти і науки України


EUROSCI Network Zhytomyr National Agroecological University

 

Німецько-українська співпраця в галузі органічного землеробства

 

Центр Полісся Органік

 

ЕРК Відродження

 

Програма Еразмус+ освітній модуль Жан Моне проект