На  спортивній базі Полтавської державної аграрної академії  7 жовтня стартував Чемпіонат України з гирьового спорту серед чоловіків, жінок і ветеранів спорту.

 

Спортсмени з усієї країни приїхали до Полтави, щоб позмагатися за звання кращого. Серед них  - студент технологічного факультету Житомирського національного агроекологічного університету Євгеній Колесник.

За результатами змагань, що тривали протягом двох днів, він виборов ІІ місце.

У квітні спортсмен посів І місце на Чемпіонаті України серед юніорів з двоборства, а у березні 2017 року   -  став лідером чемпіонату Житомира з гирьового спорту у своїй ваговій категорії.

Відзначимо, що студент   ЖНАЕУ Євгеній Колесник у грудні 2016 року виборов «бронзу» на Всеукраїнському турнірі з гирьового спорту пам'яті Ю. О. Резнікова. Також Колесник виконав норматив «Майстра спорту України». У нього є  близько півсотні медалей, десятки відзнак і призових місць на змаганнях районного, обласного, всеукраїнського та міжнародного рівнів. 

Найбільше досягнення студента ЖНАЕУ наразі – «срібло» чемпіонату Європи з гирьового спорту, яке завоював   на змаганнях у Польщі в травні 2016 року.  Щотижня Євгеній тренується по три рази, напередодні чергових змагань переходить у посилений режим – чотири тренування на тиждень. 

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

Корисні посилання

Сварог

Баннер Міністерство освіти і науки 
України

Баннер Інформаційно-аналітичного порталу про вищу освіту в Україні та за кордоном

Баннер Міністерство аграрної політики та продовольства україни

Баннер Міністерство освіти і науки України


EUROSCI Network Zhytomyr National Agroecological University

 

Німецько-українська співпраця в галузі органічного землеробства

 

Центр Полісся Органік

 

ЕРК Відродження

 

Програма Еразмус+ освітній модуль Жан Моне проект