На базі Житомирського військового інституту ім. С. П. Корольова 18–19 березня   управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради спільно з обласним  осередком  союзу  гирьового  спорту України проводився Відкритий чемпіонат міста з гирьового спорту серед дорослих та юніорів.

У змаганнях взяли участь 9 команд, а саме: ЖВІ ім. С. П. Корольова, ЖНАЕУ, ЖДТУ, Житомирського району, Андрушівського району, Радомишльського району, Новоград-Волинського району, містечка Ємільчине та міста Бердичів.

Усього на чемпіонаті змагалися 72 спортсмени.

Студент Житомирського національного агроекологічного університету Євгеній Колесник став лідером чемпіонату Житомира  з гирьового спорту у своїй ваговій категорії.

Відзначимо, що студент ІІІ курсу  технологічного факультету  ЖНАЕУ Євгеній Колесник у грудні 2016 року  виборов «бронзу» на Всеукраїнському турнірі з гирьового спорту пам'яті Ю. О. Резнікова.

Також   Колесник  виконав норматив «Майстра спорту України». У нього є понад 40 медалей, десятки відзнак і призових місць на змаганнях районного, обласного, всеукраїнського та міжнародного рівнів.

Найбільше досягнення студента ЖНАЕУ наразі – «срібло» чемпіонату Європи з гирьового спорту, яке завоював саме на змаганнях у Польщі в травні 2016 року. Хлопець поступився першим місцем росіянину.

Щотижня Євгеній тренується по три рази, напередодні чергових змагань переходить у посилений режим – чотири тренування на тиждень. Готують його два тренери – Василь Пронтенко та ст. викладач кафедри фізичного виховання ЖНАЕУ Павло Ткаченко.