З 3 по 5 квітня в Харкові проходив чемпіонат України з армспорту серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату та вадами зору.

У змаганнях взяли участь близько сотні спортсменів, серед яких студент факультету обліку та фінансів Житомирського національного агроекологічного університету Дмитро Луцишин.

В особистій першості у ваговій категорії 60 кг (клас Арм 2) на ліву руку Дмитро посів друге місце, а на праву руку став чемпіоном України.

Нагадаємо, що Луцишину у серпні минулого року було присвоєне звання «Майстер спорту України» з армреслінгу, а восени 2016 року, за вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту, його нагородили Почесною грамотою Житомирської ОДА.

 У збірної команди України з армреслінгу студент ЖНАЕУ Дмитро Луцишин брав участь у чемпіонаті світу, який  проходив у Болгарії. 

Особисто студент ЖНАЕУ зайняв восьме місце, а команда України виявилася найсильнішою і стала чемпіоном світу у командному заліку.

 На змаганнях з пауерліфтингу на Кубок України в листопаді 2016 року у ваговій категорії до 59 кг Дмитро Луцишин із Житомирського агроуніверситету підняв штангу вагою 95 кг і став бронзовим призером змагань.

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

Житомирський національний агроекологічний університет


Онлайн-опитування “Реформування освіти зсередини: точка зору представників освітянського середовища”

Анкета для учителів, адміністрації закладів середньої освіти

Анкета для науково-педагогічних працівників, адміністрації закладів вищої освіти

Детальніше...


Онлайн-опитування "Впровадження автономності українських закладів вищої освіти в контексті європейського досвіду університетської автономії" 

Детальніше...


Тест з охорони праці 

 


Анкети моніторингового дослідження студентів

Korolov.Kosmos.Zhitomir

Освітній портал ЖНАЕУ


Корисні посилання