На базі Житомирського національного агроекологічного університету 26 квітня розпочався шаховий турнір “Кубок Г. О. Готовчиця”. 

Захід, який приурочений до 30-річчя вшанування подвигу учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, продовжиться 28 квітня. 

Зокрема,  на відкритті турніру учасників вітали ректор ЖНАЕУ Олег Скидан, президент Федерації Артем Сачук та інші. 

«Я радий вас вітати у нашому навчальному закладі. Пишаємося, що на одному турнірі у стінах агроуніверситету зібралися вже досвідчені і зовсім молоді шахісти, – відзначив Олег Скидан. – Від імені ректорату бажаю вам гарно пограти і сподіваюся, що такі заходи ми будемо проводити постійно. Бажаю усім успіху, перемог, нових знайомств і добре провести час».

Артем Сачук подякував Жиомирському агроуніверситету за прийом і зауважив, що студенти і випускники цього ВНЗ вже формують певні шахові традиції.

На цьогорічному турнірі грають 6 команд: Житомирського національного агроекологічного університету, Житомирського державного технологічного університету, команда «Спорт для всіх», збірна і дитяча команди ДЮСШ № 1, а також дебютанти турніру, наймолодші учасники – вихованці шахової школи «Інтелект». 

У команді ЖНАЕУ випускники університету Трохимишин Іван і Трохимишин Сергій, нинішні студенти Віктор Наумчук, Віктор Шпаковський, Оксана Ткачук, Назар Калиновський, студентка агротехнічного коледжу Діана Трофіменко.

Протягом 26 квітня зіграно  два тури і ще три зіграють 28 квітня, потім учасників нагородять грамотами, а команда переможців отримає Перехідний кубок. 

У рамках турніру  відбулося покладання квітів до меморіальної дошки пам’яті першого Міністра Мінчорнобиля України Г. О. Готовчиця.

 

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету


 PIКК

гиф економика конкурс

Калькулятор 1920х1080

 PIКК

Black Simple Technology Presentation

portal2020 pnu


Структурні підрозділи Поліського університету

Корисні посилання