З 4 по 10 вересня 2017 р. в м. Афіни (Греція)  проходив Чемпіонат світу з греко-римської боротьби серед кадетів.  

 

Серед найсильніших спортсменів - двоє представників греко-римської боротьби України. У вазі до 63 кг «золото» для країни та звання «Чемпіона світу-2017» виборов український борець, першокурсник факультету лісового господарства Житомирського національного агроекологічного університету Дмитро Мірошник. Він обіграв спортсменів з Польщі, Албанії, Болгарії та Росії, а у  головному фіналі  перед Дмитром не  встояв іранський борець Мустафа Каєд Хордех.

Вже 14 вересня Чемпіона вітали під час засідання Вченої ради у ЖНАЕУ. Присутні оплесками зустріли звістку ректора університету про те, що студент Дмитро Мірошник досягнув таких спортивних вершин.

«Нам надзвичайно приємно, що серед наших студентів є чинний Чемпіон світу. Це дуже почесно та відповідально. Я щиро бажаю Дмитру нових здобутків, нехай збувається все, що запланував. Це гарний            приклад для першокурсників – бути кращим у тому, що ти робиш і любиш», - звернувся ректор Житомирського національного агроекологічного університету Олег Скидан.

Також він додав, що Мірошник протягом літа поєднував підготовку до всесвітніх змагань разом з проходженням ЗНО, вибором майбутньої професії та вступом.

Хлопець розповідає, що нині тренується двічі на тиждень і увесь вільний час забирає спорт. Втім, це дає свої плоди: за 10 років спортивної кар’єри 5 разів ставав Чемпіоном України, на Чемпіонаті Європи минулого року здобув І місце.

«Після 7 класу я навчався у спортивному ліцеї на Рівненщині. Нині переїхав у Житомир. Початок навчання для мене співпав якраз із Чемпіонатом світу, тому знайомство з університетом та одногрупниками трохи перенеслося. Крім спортивних планів, звичайно, є бажання опанувати обраний фах», - говорить першокурсник ЖНАЕУ Дмитро Мірошник.

DSCF7706 DSCF7708 DSCF7709

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

Корисні посилання