У Житомирі 21 червня провели вже традиційний Олімпійський день. Учасниками заходу стали житомиряни та гості області – дошкільнята, учні, студенти, аматори, професійні спортсмени та всі охочі. Метою Олімпійського дня є популяризація спорту, фізичної культури та пропаганда здорового способу життя.

Після виступів представників влади і обласного відділення Національного олімпійського комітету України, Олімпійський день у Житомирі продовжився змаганнями.

Спортивний біг проходив у 4 етапи: на 30–50 м – дошкільнята, 500 м – школярі 7–14 років, у забігу на 1000 м брали участь учні 15–17 років, студентська молодь, спортивні аматори та ветерани спорту.

Активну участь у цих змаганнях взяли студенти, викладачі Житомирського національного агроекологічного університету та члени їх родин.

Крім цього, на дистанції 1000 м впевнену перемогу отримала старший викладач кафедри фізичного виховання ЖНАЕУ, майстер спорту з легкої атлетики Тетяна Володимирівна Сметаннікова.

 

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

Житомирський національний агроекологічний університет


Онлайн-опитування “Реформування освіти зсередини: точка зору представників освітянського середовища”

Анкета для учителів, адміністрації закладів середньої освіти

Анкета для науково-педагогічних працівників, адміністрації закладів вищої освіти

Детальніше...


Онлайн-опитування "Впровадження автономності українських закладів вищої освіти в контексті європейського досвіду університетської автономії" 

Детальніше...


Тест з охорони праці 

 


Анкети моніторингового дослідження студентів

Korolov.Kosmos.Zhitomir

Освітній портал ЖНАЕУ


Корисні посилання