Студент технологічного факультету Житомирського національного агроекологічного університету Євгеній Колесник посів І місце на Чемпіонаті України серед юніорів з двоборства. Змагання проходили 7 квітня в м. Хмельницький. Результат Євгенія: у поштовху двох гирь по 32кг – 102 підйоми за 10 хв., а у вправі ривок – виконав 132 підйоми за 10 хв.

Нагадаємо, що в березні 2017 року Євгеній Колесник став лідером чемпіонату Житомира з гирьового спорту у своїй ваговій категорії.

Відзначимо, що студент ІІІ курсу технологічного факультету ЖНАЕУ Євгеній Колесник у грудні 2016 року виборов «бронзу» на Всеукраїнському турнірі з гирьового спорту пам'яті Ю. О. Резнікова.

Також Колесник виконав норматив «Майстра спорту України». У нього є понад 40 медалей, десятки відзнак і призових місць на змаганнях районного, обласного, всеукраїнського та міжнародного рівнів. 

Найбільше досягнення студента ЖНАЕУ наразі – «срібло» чемпіонату Європи з гирьового спорту, яке завоював саме на змаганнях у Польщі в травні 2016 року. Хлопець поступився першим місцем росіянину.

Щотижня Євгеній тренується по три рази, напередодні чергових змагань переходить у посилений режим – чотири тренування на тиждень. Готують його два тренери – Василь Пронтенко та ст. викладач кафедри фізичного виховання ЖНАЕУ Павло Ткаченко.

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету


 PIКК 

web прийом до аспірантури

 PIКК

 PIКК

Black Simple Technology Presentation

portal2020 pnu


 

Структурні підрозділи Поліського університету

Корисні посилання