У спорткомплексі Житомирського національного агроекологічного університету 6 жовтня урочисто відкрили Чемпіонат міста з волейболу серед чоловічих команд сезону 2016–2017.

 На заході були присутні голова Житомирської обласної ради Володимир Ширма, який, до того ж, є й головою обласної федерації волейболу, ректор ЖНАЕУ Олег Скидан, проректор з науково-педагогiчної роботи, соцiального та гуманiтарного розвитку Іван Мартинчук, тренери, спортсмени, інші.

У цьому Чемпіонаті, за звання найсильнішої команди, змагатимуться 10 команд Житомирської області.

У першому турі 6 жовтня змагалися чотири команди: волейбольна команда «Біоресурс» з командою  Житомирського державного технологічного університету, а також  команди «Хорос» і «Технохелп».

 «Одним із завдань обласної влади я вбачаю популяризацію такого виду спорту, як волейбол. Під час чергового засідання обласної федерації волейболу ми будемо обговорювати подальші плани роботи федерації, і я сподіваюся, що на наступний рік ми отримаємо фінансування на деякі види змагань з волейболу» і побажав волейболістам цікавих та азартних змагань і перемоги найсильнішої команди», – відзначив голова облради Володимир Ширма під час відкриття змагань.

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

Житомирський національний агроекологічний університет


Онлайн-опитування “Реформування освіти зсередини: точка зору представників освітянського середовища”

Анкета для учителів, адміністрації закладів середньої освіти

Анкета для науково-педагогічних працівників, адміністрації закладів вищої освіти

Детальніше...


Онлайн-опитування "Впровадження автономності українських закладів вищої освіти в контексті європейського досвіду університетської автономії" 

Детальніше...


Тест з охорони праці 

 


Анкети моніторингового дослідження студентів

Korolov.Kosmos.Zhitomir

Освітній портал ЖНАЕУ


Корисні посилання