Заступник міського голови Житомира Матвій Хренов,  а також начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту міськради Ірина Ковальчук 28 березня передали спортивну форму чоловічій волейбольній команді Житомирського національного агроекологічного університету.

За словами тренера Анатолія Денисовця, команда існує вже більше 20 років і, починаючи з 2000-х, успішно виступає на змаганнях різного рівня. Випробувати нову форму хлопці зможуть уже наприкінці квітня під час ІІІ туру І ліги чемпіонату України з волейболу серед чоловічих команд  в Житомирі.

Загалом волейбольна команда ЖНАЕУ отримала 14 комплектів форми. Це міському бюджету обійшлося у 23 тисячі гривень.

Ректор Житомирського національного агроекологічного університету Олег Скидан, який також був присутній під час передачі форми гравцям, зауважив, що така підтримка з боку місцевої влади є дуже важливою.

«Ми пишаємося нашими хлопцями та дівчатами, які з року в рік примножують волейбольну славу Житомирського агроекологічного університету. Важливо, що на змаганнях вони представляють не лише свій навчальний заклад, але й місто, регіон.   Власне, спорткомплекс університету неодноразово стає майданчиком для проведення змагань всеукраїнського рівня з волейболу чи місцевих волейбольних турнірів.  У команди були певні спортивні потреби, а в управління сім’ї, молоді та спорту – бажання допомогти хлопцям. Результат цієї співпраці між адміністрацією університету, тренерським складом команди та представниками місцевої влади – ці новенькі комплекти форми. Впевнений, що тепер команда зможе грати ще на вищому професійному рівні, піднімаючись до спортивних вершин», – відзначив ректор ЖНАЕУ Олег Скидан.

«Керівництво міста та університету приділяє значну увагу розвитку ігрових видів спорту, зокрема волейболу. У сезоні 2016 року команда з Житомирського агроуніверситету  посіла 3 місце в чемпіонаті України серед аматорських команд», – пояснює  заступник міського голови Матвій Хренов.

 Нині команда під керівництвом заслуженого тренера України Анатолія Денисовця   у двох чемпіонатах України.

Нагадаємо, щонеділі протягом березня-травня у спортивному комплексі ЖНАЕУ проходитимуть ігри ІІ кола відкритого чемпіонату міста з волейболу серед чоловічих команд.

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

Корисні посилання