28–30 квітня в Житомирі відбудеться ІІІ тур чемпіонату України з волейболу серед чоловічих команд першої ліги сезону 2016–2017 рр. Змагання пройдуть у спорткомплексі "Динамо". Запрошуємо вболівальників!

У спортивному комплексі Житомирського національного агроекологічного університету 20 квітня відбулася зустріч представників Житомирської регіональної партійної організації «Аграрна партія України» з  жіночою волейбольною командою ЖНАЕУ.

У Броварах Київської області  6–9 квітня  проходив  чемпіонат України з кікбоксингу WAKO серед команд спортивних шкіл та клубів.

На цих змаганнях у складі збірної команди  Житомира виступив студент агрономічного факультету Житомирського національного агроекологічного університету Єгор Фролов.

12 квітня у спорткомплексі Житомирського національного агроекологічного університету проходили змагання з пауерліфтингу в залік ХХІІ Спартакіади серед факультетів 2016–2017 н. р.

У спорткомплексі Житомирського національного університету 11 квітня проходили змагання з настільного тенісу в залік ХХІІ Спартакіади серед факультетів 2016–2017 н. р.

Змагання проходили зі спортивною інтригою.

Місця розподілилися таким чином:

З 3 по 5 квітня в Харкові проходив чемпіонат України з армспорту серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату та вадами зору.

У змаганнях взяли участь близько сотні спортсменів, серед яких студент факультету обліку та фінансів Житомирського національного агроекологічного університету Дмитро Луцишин.

Студент технологічного факультету Житомирського національного агроекологічного університету Євгеній Колесник посів І місце на Чемпіонаті України серед юніорів з двоборства. Змагання проходили 7 квітня в м. Хмельницький. Результат Євгенія: у поштовху двох гирь по 32кг – 102 підйоми за 10 хв., а у вправі ривок – виконав 132 підйоми за 10 хв.

6 квітня 2017 року викладачі та студенти Житомирського національного агроекологічного університету разом із студентами та викладачами Житомирського державного університету ім. І. Франка взяли участь у легкоатлетичному пробігу, присвяченому Всесвітньому Дню здоров’я, який відзначається 7 квітня. Цей захід відбувся в рамках  співробітництва кафедри фізичного виховання ЖНАЕУ та факультету фізичного виховання ЖДУ  ім. І.Франка.

Кафедра фізичного виховання

У спорткомплексі Житомирського національного агроекологічного університету 4–6 квітня проходила Спартакіада серед факультетів з волейболу між чоловічими командами.

          Місця розподілилися таким чином:

У спорткомплексі Житомирського національного агроекологічного університету 3 квітня проходила ХХІІ Спартакіада серед факультетів з бадмінтону 2016–2017 н.р.

Змагання проходили дуже цікаво, емоційно і у безкомпромісній боротьбі.

Місця розподілилися таким чином:

28–31 березня в спортивному комплексі Житомирського національного агроекологічного університету проходив чемпіонат студентської ліги України з волейболу серед жіночих команд вищої ліги сезону 2016–2017 рр. (ІІ тур).

У змаганнях взяли участь команди:

У спорткомплексі Житомирського національного агроекологічного університету  29 березня відбулися змагання з гирьового спорту в залік ХХІІ Спартакіади серед факультетів 2016–2017 н. р.

Захід проходив  дуже емоційно і цікаво зі спортивною інтригою. В запеклій боротьбі місця розподілилися таким чином:

18–19 березня в Києві відбулася Всеукраїнська  фітнес-конвенція. У конвенції взяла  участь старший викладач кафедри фізичного виховання Сметаннікова Т. В.

Заступник міського голови Житомира Матвій Хренов,  а також начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту міськради Ірина Ковальчук 28 березня передали спортивну форму чоловічій волейбольній команді Житомирського національного агроекологічного університету.

16-18 березня в Луцьку проходив Кубок України серед чоловіків та жінок (спортивне та бойове самбо).

На цих змаганнях в складі команди Житомирської області виступала студентка агрономічного факультету Аліна Богачук.

Наукові конференції

Корисні посилання

Сварог

Баннер Міністерство освіти і науки 
України

Баннер Інформаційно-аналітичного порталу про вищу освіту в Україні та за кордоном

Баннер Міністерство аграрної політики та продовольства україни

Баннер Міністерство освіти і науки України


Центр Полісся Органік

 

ЕРК Відродження

 

Програма Еразмус+ освітній модуль Жан Моне проект

Набір на курси 1С (ЖАНЕУ)