Протягом 12–15 жовтня у Дніпрі проходив чемпіонат України з кікбоксингу WAKO серед дорослих у розділах PF, FC, К1 та MF.

 У  спортивному комплексі Житомирського національного агроекологічного університету 17 жовтня проходили змагання з пауерліфтингу в залік Спартакіади першокурсників 2017–2018 н. р.

  У спортивному комплексі Житомирського національного агроекологічного університету 12 жовтня проходили змагання з бадмінтону в залік Спартакіади ЖНАЕУ серед першокурсників 2017–2018 н. р.

 На  спортивній базі Полтавської державної аграрної академії  7 жовтня стартував Чемпіонат України з гирьового спорту серед чоловіків, жінок і ветеранів спорту.

Протягом 2–5 жовтня в спортивному комплексі Житомирського національного агроекологічного університету проходили змагання з волейболу та баскетболу  у рамках Спартакіади серед першокурсників.


За підсумками змагань місця розподілилися таким чином:

У Житомирському національному агроекологічному університеті стартувала Спартакіада   серед першокурсників.

Напередодні Міжнародного Дня студентського спорту в Житомирському національному агроекологічному університеті провели ряд спортивних заходів.

85 тисяч гривень  зібраних за реєстрацію  на напівмарафон, 64 тисячі гривень призового фонду, 2 тони води, 100 кг  фруктів, 2,5 тисяч кепок від сонця, 700 йогуртів і 1000 пачок морозива, а також 350 порцій пасти  використано для проведення Другого Космічного напівмарафону у Житомирі 10 вересня.

У спортивному комплексі Житомирського національного агроекологічного університету протягом з нагоди Дня працівника фізичної культури і спорту

З 4 по 10 вересня 2017 р. в м. Афіни (Греція)  проходив Чемпіонат світу з греко-римської боротьби серед кадетів.  

Протягом 8-9 вересня у Житомирі на майдані Соборному проходили обласні сільські спортивні ігри з гирьового спорті з нагоди Дня   працівників фізичної культури та спорту.

Протягом 6-8 вересня в Білгород-Дністровському на Одещині відбувся Всеукраїнський турнір з боротьби самбо серед юніорів Кубок «Юна Україна».

На цих змаганнях вдало виступила студентка агрономічного факультету Житомирського національного агроекологічного університету Аліна Богачук, яка виборола  І місце у ваговій категорії 56 кг.

 

 

В Будапешті (Угорщина) з 2 по 10 вересня 2017 року під егідою Паралімпійського комітету (IPC) пройшов  Чемпіонат світу з пара-армреслінгу серед спортсменів-інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату, з вадами зору та з вадами слуху, де було розіграно 70 комплектів нагород.

Право на участь у чемпіонаті світу у складі національної збірної команди України вибороли 11 спортсменів з Житомирської області на чолі зі старшим тренером збірної команди   Данком Геннадієм Дмитровичем.

З 8 по 10 вересня у Житомирі на різних локаціях проходили урочисті заходи з нагоди Дня міста та Дня фізичної культури і спорту.

У спортивному святі взяли участь кращі спортсмени Житомирського національного агроекологічного університету та викладачі кафедри фізичного виховання.

 З 4 по 10 вересня 2017 р. в м. Афіни (Греція)  проходить Чемпіонат світу з греко-римської боротьби серед кадетів.  Змагання у рамках світової першості  розпочали представники греко-римського стилю, продовжують дівчата, а у заключні дні медалі розіграють  вільники. 

Кадетський чемпіонат Світу, як і до цього чемпіонат Європи проходить у форматі, відмінному від інших змагань UWW. Борці змагаються два дні: в перший  - кваліфікаційні раунди, втішні сутички та півфінали, а у другий - фінали за золото і бронзу.