У Житомирі протягом 3–4 червня проходив  турнір з боксу та кікбоксингу WAKO «Житомирська піранья», приурочений до ювілею заслуженого майстра спорту з кікбоксингу та майстра спорту України міжнародного класу з боксу Віри Макресової. Мета заходу – бойова практика кікбоксерів-початківців та патріотичне виховання молоді.

Протягом квітня-травня у Житомирському національному агроекологічному університеті проходила Спартакіада  серед студентів та команд факультетів.

У Бердичеві 30 травня проходив чемпіонат Житомирської області з легкої атлетики.

На цих змаганнях успішно виступили студенти Житомирського національного агроекологічного університету.

Близько 700 дітей, студентів, спортсменів та ветеранів взяли участь у змаганнях з бігу у рамках Олімпійського дня у Житомирі. Урочистості та забіги відбулися 24 травня 2017 року на Новому бульварі у Житомирі.

У Києві 20 травня відбувся командний чемпіонат України з естафетного бігу.
На цих змаганнях вдало виступив студент факультету лісового господарства Житомирського національного агроекологічного університету Артем Левченко.

Зокрема, у складі збірної команди Житомирської області в естафеті 4х400 серед юніорів Артем став чемпіоном України.

У спорткомплексі Житомирського національного агроекологічного університету 24 травня 2017 року відбувся фінальний матч Чемпіонату міста з баскетболу.

За результатами усіх ігор, «бронзу» виборов БК «Крошня–2», натомість четвертим у турнірній таблиці став новачок сезону 2016–2017 років – БК «Житомирські леви», із рахунком 44:63.

У спортивному комплексі Житомирського національного агроекологічного університету 21 травня 2017 року відбувся  Відкритий обласний турнір з волейболу серед чоловічих команд ветеранів.

У спортивному комплексі Житомирського національного агроекологічного університету 16 травня 2017 року відбулася Спартакіада серед факультетів з волейболу серед жіночих команд.

Змагання проходили дуже цікаво, жваво, весело.

За підсумками змагань місця розподілилися таким чином:

У спортивному комплексі Житомирського національного агроекологічного університету 6 травня 2017 року проходив «Кубок Полісся» з пауерліфтингу.

Вдало виступили на цих змаганнях студенти ЖНАЕУ – вихованці старшого викладача кафедри фізичного виховання Павла Борисовича Пилипчука:

У спорткомплексі Житомирського національного агроекологічного університету протягом 24–27 квітня  проходила Спартакіада з футзалу серед факультетів.

За результатами змагання, місця  між учасниками розподілилися таким чином:

У Львові протягом 25–28 квітня проходив  фінальний тур Чемпіонату студентської ліги України з волейболу серед жіночих команд вищої ліги сезону 2016–2017 років.

Зокрема, на цих змаганнях команда Житомирського національного агроекологічного університету виборола ІІІ місце.

28–30 квітня в Житомирі відбудеться ІІІ тур чемпіонату України з волейболу серед чоловічих команд першої ліги сезону 2016–2017 рр. Змагання пройдуть у спорткомплексі "Динамо". Запрошуємо вболівальників!

У спортивному комплексі Житомирського національного агроекологічного університету 20 квітня відбулася зустріч представників Житомирської регіональної партійної організації «Аграрна партія України» з  жіночою волейбольною командою ЖНАЕУ.

У Броварах Київської області  6–9 квітня  проходив  чемпіонат України з кікбоксингу WAKO серед команд спортивних шкіл та клубів.

На цих змаганнях у складі збірної команди  Житомира виступив студент агрономічного факультету Житомирського національного агроекологічного університету Єгор Фролов.

12 квітня у спорткомплексі Житомирського національного агроекологічного університету проходили змагання з пауерліфтингу в залік ХХІІ Спартакіади серед факультетів 2016–2017 н. р.

Сварог

Баннер Міністерство освіти і науки
України

Баннер Міністерство аграрної політики та продовольства україни