УКРАЇНА МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького

ІНФОРМАЦІЙНИЙ  ЛИСТ

Повідомляємо, що впродовж 25-30 листопада 2015 року в університеті відбудеться  Всеукраїнська науково-практична інтернет – конференція

«ПАРАДИГМА НАЦІОНАЛЬНО-ПАТРІОТИЧНОГО ВИХОВАННЯ У ВНЗ»

До участі у конференції запрошуються науково-педагогічні та педагогічні працівники ВНЗ І-ІV рівнів акредитації та працівники органів виконавчої влади й  місцевого самоврядування, інших підприємств і організацій, діяльність яких має відношення до порушених на конференції проблем, студенти.

Робочі мови конференції - українська, англійська, російська.

Участь у інтернет – конференції  БЕЗКОШТОВНА. Матеріали конференції буде оприлюднено на сайті університету (www.vetuniver.lviv.ua) та видано збірник в електронному вигляді й надіслано учасникам конференції.

Інформаційне повідомлення (*.pdf)

Сварог

Баннер Міністерство освіти і науки
України