Інститут модернізації змісту освіти повідомляє, що у лютому-червні 2016 року відбудеться III Міжнародна олімпіада з менеджменту серед молоді (далі - Олімпіада), яка проводиться у рамках Глобального проекту «Молодіжний творчий рух «ЕСТАФЕТА ЯКОСТІ» для студентів, випускників вищих навчальних закладів, молодих фахівців та аспірантів у віці до 35 років.

Олімпіада з менеджменту проводиться з метою підготовки та заохочення молодих спеціалістів, які мають знання і кваліфікацію в галузі менеджменту, що дозволяє їм сприяти стійкому розвитку своїх країн і підвищенню рівня якості життя суспільства.

Детальну інформацію щодо участі в Олімпіаді можна отримати за телефоном (+38 050) 358-94-03, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Кабаков Юрій Борисович, а також на сайті: www.uaq.org.ua

Сварог

Баннер Міністерство освіти і науки
України